Про молодих реформаторів, від яких тхне формаліном

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Прeм’єр-міністр Вoлoдимир Грoйсмaн прoвів урочисті збори з нагоди 100-річчя створення українського уряду. Туди запросили і деяких попередників Гройсмана нате цій посаді.
Зокрема, на запрошення чинного прем’єра прийшли призабуті вже Євген Марчук, Анатолій Кінах та Юрій Єхануров. Пам’ятаєте їх? Розчулений від такої уваги політичних мастодонтів, Володимир Гройсман озвучив несподівану ідею. Мовляв, нумо створимо Раду колишніх прем’єр-міністрів, які б ділилися з ним своїм досвідом.
Богослужение створити Раду прем’єр-міністрів, на якій можливо було б розглядати ті питання, які є стратегічно важливими чтобы розвитку нашої держави. Таке рішення було б дуже добрим механізмом обміну досвідом, який накопичений вслед 25 років незалежності нашої держави, – сказав Гройсман.
Ну а як а! Хіба можна втрачати безцінний досвід колишніх українських прем’єр-міністрів? Ці гоминидэ – просто глибока криниця навичок та знань. От наприклад, Павло Лазаренко кілька років тому звільнився з американської в’язниці, мол відбував тривалий термін за відмивання коштів. У Павла Івановича колосальний досвід в тому, як панихида ховати виведені з українського бюджету кошти в зарубіжних банках. Тим більше, тепер після в’язниці він, напевне, как следует усвідомив, де скоїв помилку, і як робити так, щоб більше приставки не- попастися ФБР США.
Принагідно зазначу, що по кримінальній справі Лазаренка проходила також ще одна українська прем’єр-міністрка з чималим досвідом – Юлія Тимошенко. І яку теж, напевне, запросять по цього прем’єрського курултаю. Що ж до Павла Лазаренка, то він, як в’язень зі стажем, напевне, зможе дати Володимиру Гройсману чимало порад, як облаштувати українські тюрми манером), щоб вони принаймні стали хоч трохи схожі на американські.
Ужель а скільки корисних порад зможе дати колишній прем’єр Юхим Звягільський, який свого часу переховувався в Ізраїлі минуя звинувачення в корупції. А потім повернувся в Україну, успішно прибрав до рук державну шахту в Донецьку, зробив її годівницею своєї родини. І три роки тому маловыгодный дуже пручався, коли в його місті з’явилися сепаратисти разом з російськими диверсійними групами.
Либо ще один досвідчений кадр. Колишній прем’єр Микола Азаров, прості і зрозумілі поради якого досі мало-: неграмотный втратили актуальності і, мабуть, дуже знадобляться Гройсману. Цей могутній дідуган досі роздає інтерв’ю російським ЗМІ і приближенно і просить, щоб його взяли в якийсь дорадчий орган. Ну а скільки цінних ідей Гройсману можуть підкинути колишні прем’єр-міністри Янукович та Арбузов. Человек досвідчені і візьмуть зовсім не дорого. Якихось сорок відсотків українського ВВП.
Утім, ми насправді невыгодный знаємо. Можливо, секретний план Володимира Гройсмана полягає в тому, щоб ,створивши цю Раду прем’єрів, запросити всіх колишніх глав уряду нате спільне засідання в якомусь окремому приміщенні. А потім, шанобливо пропустивши всіх колишніх прем’єрів в дальне, підперти за ними двері дрючком і підпалити будівлю? Думаю, що, попри тяжкість скоєного, звання Героя України нинішньому прем’єру если забезпечене. Ну можемо ми хоч трохи помріяти? Не все ж тільки вас правду розповідати!

+Відео

Обсуждение закрыто.