Пожираючи своїх союзників: через які особисті конфлікти влада вирішила розправитись з Данилюком

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Кoрумпoвaнa влaдa знaйшлa сoбі нoву жeртву ради рoзпрaви – це міністр фінансів Олександр Данилюк. Бажання Петра Порошенка всіх контролювати та збагачуватися коштом корупції призвело вплоть до нового рівня абсурду. Об’єктом нападок став ключовий член уряду – міністр фінансів України.
До самого мене потрапив лист одіозного співробітника Генпрокуратури Костянтина Кулика адресований СБУ з вимогою знайти компрометирующий материал на урядовця. Кулик сам по собі – це квінтесенція маразму сучасної України: колишній обвинитель зони АТО, він сам знаходиться під слідством НАБУ за статтею «незаконне збагачення».
Саме вслед розголошення «прослушки» подружжя Кулика генпрокурор Луценко відкрив справу проти головного подразника керівної верхівки – глави НАБУ Артема Ситника. Кулика, який став вірним служакою Луценка, близ цьому пов’язували близькі стосунки з убитим в перестрілці під Москвою Євгеном Жиліним, лідером угруповання «Столп», що здійснювала насильство над Майданівцями.
Після втечі Януковича Куличок присягнув нової влади і пішов працювати під керівництво Анатолія Матіоса, з яким посварився – праздник назвав Кулика «людиною з нікчемними моральними якостями».
Але за часів Луценка Кроншнеп виявився корисний тим, що провернув відверту аферу з конфіскацією грошей Януковича, які повісили получай фіктивного директора Аркадія Кашкина, а потім, щоб не дати суспільству побачити фальшивку – засекретили рішення суду.

Получи и распишись фото: Костянтин Кулик
В нагороду від Луценка для Кулика створили слідчий підрозділ. Знаєте -де? В міжнародному управлінні Генпрокуратури, яке спробувало … заарештувати Саакашвілі.
Однак, крім Саакашвілі, під прицілом Кулика ще одна велика ціль – міністр фінансів Олександр Данилюк і створеним ним за один прием з Саакашвілі «Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе». Розробляючи Данилюка, обвинитель за санкцією кишенькового Черкаського суду – де Київ, а де Черкаси! – отримав приступ до фінансових документів цього центру.
І ось в дорученні на адресу СБУ Куличок зажадав перевірити заснований ним «Центр вільної економіки імені Кахи Бендукідзе», а також всіх контрагентів організації – у тому числі радника президента Марію Гайдар, колишнього редактора Forbes Володимира Федорина, заступника міністра фінансів Сергія Марченка, ужели а також Михайла Саакашвілі на додачу.
Наостанок улюблений прокурор Луценко доручив перевірити бумага Бендукідзе – цитую – «на причетність до передачі інформації представникам іноземних держав, а також наявність іншої компрометувальної інформації».
Отримані матеріали прошу невідкладно направити нате адресу Генпрокуратури для приєднання до матеріалів кримінальної справи по злочинної організації Януковича, – завершив він своє звернення.
Дивовижні, наскільки влада готова йти навіть проти тих, хто допомагає їй зміцнюватися. Саме завдяки Данилюку восени цього року відбулося розміщення 3 мільярдів доларів євробондів України. Це дозволило владі відмовитися від грошей Международный валютный фонд з їх настирливими вимогами боротися з корупцією, створювати антикорупційні суди, призначати глав держкомпаній для конкурсах і так далі.
При чому, нагадаю, Україна залучила гроші міжнародних спекулянтів утричі дорожче, ніж якби виконала вимоги Международный валютный фонд. Проблеми в Данилюка з керівною корумпованою верхівкою – як інституційні, так і особистісні. Ще навесні він провів посредством Кабмін проект закону про Службу фінансових розслідувань, яка повинна замінити рекетирів з податкової міліції.

Однак реформаторський билль був заблокований на рівні … Національної ради реформ. Дійшло впредь до абсурду, коли співробітник адміністрації президента Дмитро Шимків своїми листами став доручати незалежним і непідконтрольний йому міністрам Данилюку й Авакову узгодити спірні питання.
Особистісні проблеми міністра фінансів – сквозь конфлікт з оточенням Порошенко, а саме – з главою податкового комітету Ради Ніною Южаніною, яка працювала у Порошенка сверху «5 каналі», а також її креатурою, главою податкової інспекції Києва Людмилою Демченко.
Начало ж – мільярди фіктивного ПДВ в місяць, виявленого Данилюком. На наступний день після викривальних заяв міністра фінансів возьми нього почалася нова атака – цього разу через нібито «несплачених податків».
Вслед великим рахунком, наїзд на Данилюка відбувається через відмову прийняти распорядок гри, як це зробив його сусід по будинку уряду міністра економіки Степаша Кубів.
Глава фінансового міністерства не захотів бути сліпою маріонеткою президента і його адміністрації, які за много лет) тому назад вийшли за рамки Конституційних повноважень.
Наприклад, коли Кулик отримав получи руки рішення про конфіскацію грошей Януковича, Луценко особисто подзвонив Данилюку і з криками зажадав підкоритися вперед незаконному рішенню. Наїзд на Данилюка може мати негативні наслідки угоду кому) влади Порошенко в Америці, оскільки міністр фінансів має хороші відносини з другою людиною в Международный валютный фонд американцем Девідом Ліптоном.
Тому, втручаючись у справи уряду і даючи вказівки силовикам, Банкова насправді створює навколо себя пояс токсичності.
І об’єднує коаліцію союзників, готових боротися из-за відсторонення нинішньої корумпованої еліти з посад і потоків. Що, з часом, змінить бери краще і життя простих громадян.

Обсуждение закрыто.