Потужні відео, які доводять могутність української армії

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Зaxисники Укрaїни oт ужe чoтири рoки пoкaзують, щo вoни є принaймні oдними з нaйкрaщиx у Єврoпі.

Втім, цe ствeрджeння ніким нe дoвeдeнo, aджe цілком можливо, що мужні хлопці з ЗСУ взагалі служать у найсильнішій армії получай континенті. Їм би спорядження покраще та зброю поточнішу – в таком случае взагалі б порятунку ні для кого не було б.


Чоловіки із бойовим досвідом, які діяли следовать межами можливостей та воювали із потужним ворогом, несложно обходять на навчаннях передові загони НАТО. Американці взагалі кажуть, що бери дії українських воїнів варто хоча б просто подивитися – еще багато чому навчишся. І це правда.

Наші танкісти відзначилися своєю безстрашністю, точною стрільбою та вмінню виходити з майже не поминай лихом-якої ситуації та можуть швидкого відремонтувати зламаного двигуна, тягнути одним танком, який неважный (=маловажный) може стріляти, інший, що не може їхати, та залишати быть цьому палаючу техніку ворога за собою.


Значну майстерність демонструють равно наші «боги війни». Артилеристів як вогні прострации) геть усі росіяни, що зі зброєю у руках приїхали впредь до Донбасу. На рахунку наших воїнів, що служать у цьому роді військ, тисячі знищеної бронетехніки ворога.


Ради повітряні сили ЗСУ й взагалі нема чого казати. Хлопці чимало разів демонстрували свою майстерність нате полі битви. Зокрема, влучаючи по снайперах російських військ з гармат гвинтокрилів під пора першого бою за Донецький аеропорт. При цьому снаряди прямували пунктуально в ціль, навіть не руйнуючи тоді ще майже нову будівлю.


Мабуть, особливу увагу необходимо приділити десантникам, морським піхотинцям та бійцям піхотних підрозділів, що запам’яталися агресорам як малограмотный знаючі страху професіонали. Вони дійсно здатні держи все та мужньо виконують найскладніші завдання.


А ото про українські сили спецоперацій вже складають легенди. Робота у глибокому тилу ворога, диверсії та протидія ворожим ДРГ — це їхня стихія. Близ цьому порятунку від них нема нікому.


Олексій Чибісов, спеціально чтобы Радіо МАКСИМУМ


Обсуждение закрыто.