Поліція затримала водія голови Львівської ОДА за підозрою у нетверезому водінні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи



Львівські пoліцeйські зaтримaли нeтвeрeзим зa кeрмoм вoдія гoлoви Львівськoї oблдeржaдміністрaції Oлeгa Синютки. Прo інцидeнт ввeчeрі 5 вересня повідомив співробітник поліції Ігор Зінкевич, який опублікував фотка з місця події. Керівниця департаменту внутрішньої політики ЛОДА Оля Березюк, реагуючи на цю інформацію, фактично підтвердила звезда затримання поліцією співробітника облдержадміністрації.

Відомо, що водія Олега Синютки зупинили близько 20:45 біля Солонки неподалік Львова. Патрульні запідозрили чоловіка у керуванні мотор у нетверезому стані, після чого поїхали з ним проходити медогляд.

У поліції наразі далеко не коментують цього інциденту, однак керівниця департаменту внутрішньої політики ЛОДА Олюся Березюк підтвердила факт затримання водія Синютки.

«Щодо інциденту з водієм. Перше: водій був в своєму приватному авто! Дуже шкода, що трапилась така ситуація. Держи всяк випадок: голова ЛОДА був у відрядженні, в іншому місті. І ще важливо: звичайно, ми очікуємо результатів розслідування, але вкотре наголошуємо: раньше законом всі рівні!!» – через кілька хвилин після публікації Зінкевича відреагувала Лёна Березюк.

Сам Олег Синютка також наразі неважный (=маловажный) відреагував на інцидент зі своїм водієм.

Зазначимо, водій голови ЛОДА раніше вже потрапляв у драка через порушення ПДР: у жовтні 2017 році він залишив службовий автомобіль держи парковці для людей з інвалідністю.

Цікаво, що в останні кілька місяців ЛОДА веде активну кампанію после дотримання ПДР та безпеки на дорогах, знімаючи соціальну рекламу з відомими львів’янами та класиками української літератури. Зокрема ЛОДА випускали постер із зображенням Івана Франка і написом: «Якби я випив, вслед за кермо б не сів».


Обсуждение закрыто.