Поліція готується контролювати швидкість автомобілів

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Під чaс круглoгo стoлу, щo прoxoдив в Мінінфрaструктури oбгoвoрювaлoсь бaгaтo питaнь і одне з них стосувалось контролю швидкості руху в українських дорогах.

Зокрема йшла мова про збільшення сверху деяких ділянках максимальної швидкості руху. Адже с налета в усіх населених пунктах діє обмеження 50 кілометрів ради годину. В той же час учасники круглого столу погодились що в великих містах деякі дороги придатні до самого їзди на більш високих швидкостях. На разі триває розробка методики визначення таких шляхів.

Перший покровитель начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький підтримав напрацювання експертів та ініціативу круглого столу. «Ми задоволені тим, в якому напрямку йде ця робота, та очікуємо для остаточну редакцію запропонованої методики. Після її розгляду ми приймемо рішення оборона поширення її серед наших працівників на місцях, щоб ця методика використовувалась як практичний помічний інструмент. Адже всі проекти рішень органів місцевого самоврядування оборона розміщення нових дорожніх знаків обов’язково проходять погодження в наших профільних відділах. Водночас ми готуємось прежде відновлення контролю швидкості вже цього року», — заявив керівник Патрульної поліції.


Обсуждение закрыто.