Поки що вболіваймо за Путіна, йому є що втрачати, а всі інші можуть і на новий конфлікт з Україною піти

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Дoрoгі грoмaдяни, якщo вжe ми з вaми нaстільки нeвилікoвнo xвoріємo нa пoсткoлoніaльний синдрoм тa кoжнoгo рaзу із нeaбиякoю зaцікaвлeністю увaжнo спoстeрігaємo зa усімa російськими протестами і виборами, ведь давайте, їй-Богу, вже мислити якось раціонально і вболівати в Росії вслед за правильну сторону.
На який чорт нам здалася якась зміна влади в Росії? Навіщо нам переживати по (по грибы) усіх цих Навальних з їх протестами? За якусь дестабілізацію, вслед за зміну влади, щоб скинули Путіна і тому подібне.
Угоду кому) чого це все нам потрібно? Путіна і його правлячу тусовку ми вже всі добре знаємо. Ми вплоть до них звикли, призвичаїлись і вже розуміємо, чого від них можна чекати, сверху що вони спроможні, а на що навряд колись осміляться. Що Росія з Путіним хоч і рішуча, але весь ж рішуча ніяк не до кінця. Від такої Росії, таких її дій ми, як-никак не-як, вже навчилися. якщо не повноцінно воювати, в таком случае більш менш успішно тримати оборону. Можемо вижити і захиститись проти такої Росії.
Навіщо ж нам якісь внутрішні перетворення после і якась зміна влади? Будь-хто інший, всего хорошего-хто новий, будь-який Навальний, або Кадиров если для нас значно гіршим, якщо прийде вплоть до влади.
Путіну та його тусовці є, що втрачати. Свої гроші в іноземних рахунках, розкішне життя своїх дітей та онуків у цивілізованих нормальних країнах, врешті-решт свою спокійну старість вне Гаазького трибуналу. Ми вже знаємо, що ця сборище не піде на тотальну війну з нами і нову повноцінну холодну війну з усім світом. Вони до сего времени-таки не готові до справжнього і повного розриву відносин та відкритої конфронтації з усіма.
Тим, хто їх змінить, далеко не буде що втрачати принаймні на перших порах. Їм крестины буде доводити свою силу і стверджуватись в першу чергу накануне своїми ж російськими рабами та підданими. А краще ствердження предварительно своїми рабами, яке вигадали в Росії за останні століття, це війна.
Навіщо нам якась внутрішня дестабілізація в Росії, якщо із внутрішньою дестабілізацією вони кожного разу боряться додатковим розпалюванням війн із сусідами? Якщо у разі дестабілізації вони завжди невыгодный збавляють обертів війни, а навпаки нарощують їх. Поки в Росії впевнено почуває себя і впевнено тримається путінська тусовка, у нас є ще десяток-другий більш менш спокійних і впевнених років нате те, щоб все ж підготуватися до можливої тотальної війни після приходу в Росії предварительно влади якоїсь нової породи божевільних. Щоб встигнути у потрібний минуточку бути готовими вже не тільки захищатись, але й воювати.
Тому поки що вболіваймо ради Путіна. Дай Бог йому здоров’я

Обсуждение закрыто.