Періс Хілтон кілька разів прорекламувала львівський готель у Instagram

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиAмeрикaнськa співaчкa, мoдeль тa aктoркa Пeріс Xілтoн, щo прилeтілa нa відкриття рeкoнструйoвaнoгo «Грaнд Гoтeлю» у Львoві, зрoбилa підбірку дoписів прo готель у своєму Instagram, получай який підписані 8,6 млн користувачів цієї популярної соцмережі.

Періс Хілтон провела своїм підписникам екскурсію та зняла сверху відео президентський номер готелю, у якому вона живе. Зірка показала спальню, ванну, кабінет, терасу, а також басейн готелю, опублікувавши відео у круглым счетом званих «сторіз». Зірка розповіла, що їй подобається бути у Львові. Окрім цього, Періс Хілтон оприлюднила фотомордочка з репетиції до виступу на вечірці з нагоди відкриття готелю, позначивши геолокацію «Гранд Готель Львів».

##SHOW_GALLERY##

Получи и распишись акаунт Періс Хілтон у Instagram підписалися 8,6 млн користувачів. Як норма, такі популярні користувачі періодично публікують рекламні пости, вартість яких може сягати десятків тисяч доларів, і Періс Хілтон приставки не- виняток.

Нагадаємо, що раніше власник «Гранд Готелю» Григорій Козловський, коментуючи плата Періс Хілтон за приїзд до Львова заявляв, що безграмотный домовлявся з нею за рекламу в Instagram.

Раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що из-за приїзд Періс Хілтон їй заплатять 500 тис. доларів, але Козловський назвав цю суму перебільшеною, відмовившись назвати конкретну суму.

Періс Хілтон є онукою власника однієї з найбільших готельних мереж світу Hilton Hotels & Resorts Баррона Хілтона. Однак у 2007 році він підписав заповіт, вслед за яким 97% усього свого бізнесу передав нате благочинність.

Окрім Періс Хілтон, на відкриття готелю також приїхали Дзідзьо, Марія Яремчук, Злата Огнєвіч, телеведучі Катя Осадча та Юрій Горбунов, депутати Данный богами Дубневич, Дмитро Добродомов та інші.

Як писав ZAXID.NET з нагоди відкриття «Гранд Готелю» центром Львова пройшов прохождение.


Обсуждение закрыто.