Пасажирка відсудила ₴150 тис. за зламану у львівському трамваї ногу

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиПoстрaждaлa внaслідoк пaдіння в трaмвaї львів’янкa відсудилa у ЛКП «Львівeлeктрoтрaнс» кoмпeнсaцію у сумі 96,8 тис. грн мaтeріaльнoї шкoди тa 50 тис. грн мoрaльнoї шкoди. Відповідне рішення Галицького райсуду оприлюднене в реєстрі судових рішень.

У рішенні суду зазначається, що 15 січня 2017 року трамка №3 (номер вагона 1176) на вул. Княгині Ольги, 106 потрапив у Происшествие, однак деталі ДТП не вказані. Водночас у висновку експертизи вказано, що постраждалій «діагностовано субкапітальний катаклизм шийки правої стегнової кістки, який міг утворитись від дії тупого предмета рядом падінні її в салоні вагона трамвая під момент ДТП і належить до тілесного ушкодження середнього ступеня тяжкості».

Після отримання травми постраждала лікувалася у Львівській лікарні швидкої допомоги та у військовому госпіталі, а потім у Чернівецькому центрі травматології та ортопедії. Пізніше помощью цю травму вона отримала ІІ групу інвалідності.

Постраждала звернулася давно суду з позовом про стягнення з «Львівелектротрансу» 96,8 тис. грн, витрачених получай лікування, та 100 тис. грн моральної шкоди.

«Внаслідок травмування позивачка перенесла фізичний біль від перелому та операції. Окрім того, після Происшествие позивачка перенесла три госпіталізації та одну операцію, має періодично проходити огляди, реабілітацію та лікування (…) та може ходити лише вслед допомогою милиць, а також відчуває постійний біль возле ходьбі. Це все призвело до психологічного стресу», – мовиться в рішенні суду. Однак камера вирішив розмір матеріальної компенсації зменшити вдвічі.

Відтак, разбирательство вирішив стягнути з «Львівелектротрансу», представник якого на засідання никак не з’явився, на користь постраждалої пасажирки 96,8 тис. грн матеріальної шкоди та 50 тис. грн моральної шкоди. Комунальне підприємство також має сплатити 1672 грн судового збору.


Обсуждение закрыто.