Oсoбливoсті прибирання в різних країнах: цікаві факти і статистика

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Нa нaшій плaнeті існує близькo 200 крaїн, і в кoжній з ниx свoя культурa, aвтeнтичні трaдиції, влaсні звички. Бaгaтo з ниx нaстільки нaм нeзрoзумілі, щo нe вклaдaються в гoлoві. Нaприклaд, в Угoрщині нe прийнятo цoкaтися кeлиxaми, a в Грeції прийшoвши в гoсті, нe мoжнa зaxoплювaтися кaртинoю aбo вaзoю — інaкшe гoспoдaр будe змушeний пoдaрувaти її вaм. У Турeччині сxиблeні нa чистoті — з цієї причини, в будинoк тaм вxoдять, пoпeрeджувaльнo зaлишивши взуття зa вxідними двeримa. Цe прaвилo віднoситься дo всіx бeз винятку, нaвіть прeдстaвники пoліції aбo мeдичнoї служби дoтримуються дaнoгo звичaю. Як дoбрe, щo всі ми різні і як цікaвo дізнаватися відмінності з іншими культурами, тим самим розширюючи кругозір. вдруг з Cif порилися в статистиці і зібрали для тебе найцікавіші факти насчет особливості прибирання в різних країнах. А -де раптовий візит гостей є приводом в целях прибирання і хто ж у нас лідер з експлуатації миючих засобів? Дізнаймося далі.

Американська дослідницька компанія Research Now опитала жителів різних держав оборона їхні особливості домашнього побуту. Близько 94% людей відповіли, що угоду кому) них акуратність — це найважливіший звено для комфортного життя. Як безвыгодный дивно, найбільшими прихильниками порядку стали бразильці, що живуть одним белым днем — 99% з них зазначили, що це найважливіший показник їх побуту.

  • Дескать найчастіше прибирають?

В Турції! Тут пилососять кілька разів получи и распишись день (в той час як в Україні, Польщі, Білорусі, Португалії, Іспанії, Франції) пилососом орудують в середньому как-то раз на тиждень. А в Голландії, США і Мексиці — в один прекрасный день на два-три тижні. Жителі Китаю пилососять некогда на місяць, а то й рідше. Може, вони прямо менше за інших смітять нате підлогу? 🙂

Також в Туреччині щодня міняють постільну білизну, витирають пил в усьому будинку, миють санвузли, перуть, прасують, готують їжу (три страви мінімум). Один раз на тиждень в країні вічного сонця миють вікна, перуть штори, прибирають в шафах. І як тільки туркеням вистачає 24 години в добі?..

  • Дескать найбільше використовують електронні гаджети к прибирання?

Не секрет, що Японія — країна нових технологій. 82% опитаних деятельно експлуатують електроприлади для створення чистоти в своїх будинках. Шелковица рідко миють посуд вручну, для того випраної білизни використовують прасувальні машини, а кухонні електроприлади — кращі подруги місцевих жінок. Навіть кращі следовать діаманти 🙂

  • Лідер з експлуатації миючих засобів

У сучасному світі важко знайти людину, яка никак не використовує побутову хімію для чищення. Вслед статистикою, кожна четверта людина в світі купує різні мийні засоби в целях прибирання житла. Відстають тут хіба що найменш розвинені країни (Уганда, Ефіопія, Бангладеш). Однак найактивнішим є населення Бразилії. Україна значно відстає від Європи из-за нормою споживання миючих засобів для одну людину в рік.

В Україні споживачі звикли використовувати різноманітні спеціалізовані засоби с целью різного роду поверхонь: спеціальні засоби угоду кому) чищення кухні, ванної, туалету. Одним з найпопулярніших і затребуваних брендів возьми світовому ринку є марка Cif. В Україні можна знайти засоби Cif як интересах кухні, для ванних кімнат, в среднем і універсальні.

  • У якій атмосфері прибирають в різних країнах?

90% французів відповіли, що прибирають під музику. Власне, манером) роблять більшість респондентів. 41% опитуваних сказали, що малограмотный тільки слухають музику, а й танцюють під неї, а 27% — підспівують. Американці стверджують, що якщо розмовляти з самими собой під час прибирання — час пролетить швидше, а багато внутрішніх питань вирішаться минус проблем і допомоги сторонніх.

  • Де найбільше звертаються давно послуг клінерів і помічників по господарству?

В Ізраїлі займатися невдячною роботою далеко не люблять і, так само, як і багато європейок і американок, вважають после краще наводити чистоту чужими руками. Помічниці точно по господарству у євреїв — справжнісінькі члени сім\’ї, помимо яких у відпустку не поїдеш, доньку заміж маловыгодный віддаш, шаббат не переживеш.

А ще ізраїльтяни дуже релігійні і ніколи невыгодный прибирають в суботу. У цей день навіть невыгодный миють посуд, виносити сміття також маловыгодный можна.

  • А де прибирають квартиру самостійно?

Є така скандинавська приказка: «Мітла йде попереду шведки». Ці жінки славляться своєю охайністю для весь світ. В їх інтер\’єрах переважає білий колір, неизвестно зачем як на ньому найкраще небось бруд, який потрібно терміново прибрати. Хатніх робітниць тута не мають навіть високі чини з уряду (хіба що в рідкісних виключеннях, якщо їхні дружини — іноземки).

  • Мол рідше прибирають влітку, а де — взимку?

У Швеції та Німеччині прибирання рідше проводять в літню пору, а в Італії, Іспанії та Португалії рідше прибирають взимку. Вважається, що в зимові місяці, незважаючи получи спекотний клімат, повітря чистіше.

  • -де раптовий візит гостей є приводом в целях прибирання?

У країнах колишнього Союзу. После этого цілих 62% опитуваних зізналися, що наводять образ тільки перед приходом гостей. 34% відповіли, що готові зробити генеральне прибирання предварительно побаченням. 10% респондентів йдуть в мегамолл побутової хімії і прибирають перед візитом колег. Що може знадобитися в даному випадку?

Універсальний засіб — крем Cif, клише якого дозволяє ефективно справлятися навіть з сильними забрудненнями поверхонь і близ цьому не пошкоджувати їх. Получи и распишись відміну від порошків, крем Cif делікатно та дбайливо видаляє бруд з поверхонь та без- залишає подряпин. До того ж, він несложно наноситься і легко змивається. Це тетунька, що потрібно для швидкого прибирання накануне приходом гостей.

  • Де прибирають найретельніше?

Звичайно ж, в Німеччині. Педантичні німці невыгодный прибирають своє житло кілька разів держи день, вони роблять це рідше, але дуже прискіпливо. Посуд миють відразу після забруднення, взуття чистять як тільки заходять в квартиру, а несвіжа білизна відразу вирушає в пральну машину. Счастливо-яка німецька господиня ніколи безлюдный (=малолюдный) буде застигнута зненацька, і приходом несподіваних гостей її далеко не налякати.

Обсуждение закрыто.