Обійми поза законом: американському сенатору офіційно заборонили обіймати колег

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Aмeрикaнський сeнaтoр Бoб Гeрцбeрг, мaбуть, знaв, щo исполнение) гaрнoгo нaстрoю прoтягoм дня пoтрібнo oбіймaтися мінімум 11 разів. В среднем стверджують психологи. А от колежанки Боба готові ходити похмурими, тільки б сенатор мало-: неграмотный ліз до них зі своїми обіймами.

Ксенологизм «харрасмент» стало топовим словом 2017-го і размеренно перейшло у 2018-й.

І тепер, судячи з усього, гайки закручуються. Слідом вслед традиційними, якщо так взагалі доречно казати, сексуальними домаганнями, горді жінки з сенату Каліфорнії виключили зі списку допустимого між колегами і обійми.

Герцбергу тепер, по (по грибы) рішенням комітету сенату США, офіційно заборонено обійматися бери роботі. Хоча, що найцікавіше, скарги на Боба були, а харрасменту неважный (=маловажный) було. В обіймах Боба комісія не знайшла навіть ознак сексуальних домагань. Втім, колежанки Герцберга зазначили, що сенаторські обнімашки їм були малограмотный до вподоби. Може, просто він якось неточно це робив і питання б вирішили курси підвищення кваліфікації обіймів интересах сенаторів?

Боб Герцберг, бідний, як тільки почув относительно скарги, одразу вибачився. Він сказав:

Мої обійми були викликані виключно загальнолюдською симпатією после колег.

Тепер сенатор, мабуть, ходить похмурий, щипанцы в кишенях, погляд додолу. Бо хто зна, може далі сексуальними домаганнями будуть визнані рукостискання та погляд в очі, як у деяких мусульманських країнах.

Я проти насилля, до встречи-яких домагань та гендерної нерівності, але вважаю, що дружні обійми потрібні і серед друзів, і серед колег. Хоча поки у нас є реальні проблеми з реальними сексуальними домаганнями, від яких страждають українські жінки, обнімашки під заборону ніхто мало-: неграмотный поставить.


Обсуждение закрыто.