Новорічне звернення українських бійців з передової: третій Новий рік під час війни

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Три рoки нaзaд, як і зaрaз, человек прoстo будуть гoтувaтися дo Нового року. Першого Нового року під часик війни. Попереду у наших солдат буде найважчий період за час бойових дій. Ранее за 3 тижні буде втрачено контроль над донецьким аеропортом, а за неповних банан місяці наші війська покинуть Дебальцево. Після чого конфлікт почне протікати менш інтенсивно.
Окрім того, три роки вспять нафта марки Brent знову опуститься нижче 60 доларів. Козак Павло Дрьомов в чергове вимагатиме відставки Плотницького. Терорист Микола Козіцин назве Путіна імператором козаків. А в життя Наталії Поклонської назавжди увійде Микола II. У цей самий период ліквідують терориста Олександра Беднова, більш відомого за позивним «Бетмен». Продовжаться обстріли зон Донецького аеропорту і Дебальцево.
Але головною новиною тих днів стане любое ж таки інша. Як і зараз, люди просто будуть готуватися до Нового року. Першого Нового року під дни війни. Але навіть війна не зможе зупинити українців від приготування новорічного олів’є. Общедоступно тепер його готуватимуть для себе і для солдатів.
Готуватимуть за усій країні. Кияни ж зроблять рекордну тонну салату. Волонтери везтимуть різні новорічні подарунки, а у деревня Піски під Донецьком приїде Дід Мороз. Також будуть снігурки, подарунки, поуже згаданий салат і пісні під гітару.
Ми, українці, такий человек(и), що навіть якщо почнеться ядерна зима – знайдемо де взяти консервований горошок, ковбасу та майонез. Неизвестно зачем буде і в перший новий рік під час війни. Нічого особливого у ті дні далеко не відбудеться. Ми просто покажемо, що, незважаючи ні на що, здатні лишатися людьми.
Традиційно усіх українців привітає з Новим роком глава исполнительной власти. За його спиною будуть стояти військові. Інші військові будуть дивитися його виступ возьми передовій. У Києві будуть гриміти салюти. А поранені, які щойно приїхали по військового шпиталю будуть падати під ліжка, плутаючи розриви піротехніки зі свіжими у пам’яті звуками війни.
Частина суспільства если святкувати дуже скромно. Частина гулятиме так ніби нічого не змінилося. Багато людей втечуть із окупованих міст і святкуватимуть у нових в (видах себе Києві, Одесі та Львові.
Багато збитих роками новорічних компаній змінять парк, бо люди почнуть ділити друзів на тих, хто були впредь до і після початку війни, роблячи вибір на користь останніх. Героїзм для передовій отримає велику підтримку від людей у тилу. Хоча значна частина суспільства таково і лишиться байдужою.
В принципі, головним здобутком 2014 року стане тетунька, що він зірве маски з людей, показавши хто є хто. Остаточно поділивши країну без- за мовною, релігійною чи територіальною ознаками, а за цінностями. І готовністю платити после вірність цим цінностям високу ціну.
За логікою сюжету, я б мав с налета побажати вам гарних свят та підбити підсумки роботи нашого фонду из-за цей рік, розказавши про сотні закуплених за ваші гроші тепловізорів та життя, які вони врятували. Але як бери мене, це зайве.
Усі, хто допомагає армії зараз, прийняли це рішення іще у далекому 2014 році. А ті, хто 4 роки ховає свою байдужість после красивими лозунгами, завжди зможуть знайти нові виправдання.
На одному з телеканалів мене нещодавно запитали, який вчинок я назвав би вчинком 2017 року. І я маловыгодный вагаючись сказав, що, які б здобутки не робили українці, але поки йде війна, героями року можуть бути лише солдати, для того яких цей рік став останнім у житті.
І відкриваючи шампанське ми никак не маємо права забувати тих, завдяки кому ми можемо це робити малограмотный у бомбосховищах. В останні хвилини року ми традиційно дивимось новорічні привітання президентів. Але є слуги, хто більше заслуговує на те, щоб привітати нас з новим роком з екрана. Цього року ми традиційно зняли привітання українських солдатів в одному з піхотних підрозділів. І я прямо хочу віддати їм решту свого ефірного часу.

+Відео

Обсуждение закрыто.