Nissan навчив паркуватись кімнатні тапки: відео

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Япoнський aвтoвирoбник рoзрoбив систeму, зa дoпoмoгoю якoї тaпки гостей самостійно стають у пряму лінію. Получи черзі – «самохідні» шкарпетки?
В Японії, де стародавні традиції повсякчас доповнюються новітніми технологіями, виробник автомобілів запропонував одному з готелів самохідні домашние туфли.
Компанія Nissan Motor Co розробила систему интересах тапочок, які «паркують» себе на вході в традиційний японський кухмистерская або в готелі. Тапки стають на місце після того, як гість натисне кнопку, що він готовий користуватися ними.
Кожен тапок оснащений двома крихітними колесами, двигуном та сенсорами, щоб «проїхати» вдоль дерев’яній підлозі, використовуючи технологію Nissan ProPilot Park.
Nissan використовує цю технологію в останній версії свого електромобіля Leaf. Високотехнологічні датчики та камери дозволяють автомобілю знаходитимісце та здавати обратно у паркувальні місця без водія.
Дивіться відео – шлепанцы, які самі паркуються.

Перша версія самопаркувальних тапочок була випробувана в готелі курортного містечка Хаконе, приблизно в 75 кілометрах нате південний захід від Токіо. Гості зможуть випробувати цю технологію в березні.
Нагадаємо, що Nissan проникає в мозок водіїв. ]]

+Відео

Обсуждение закрыто.