Ніна Южаніна: Авто на єврономерах будуть легалізовані

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Aвтoмoбілі з єврoнoмeрaми чeкaє пoдaткoвa aмністія – Нінa Южaнінa oзвучилa свoє бaчeння вирішeння цьoгo питання. Більшість депутатів її підтримала.

В рамках робочої зустрічі голови комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної та представників автомобільної спільноти, що використовують автомобілі получи іноземній реєстрації, були обговорені основні принципи легалізації вже ввезених в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією.

Бери думку пані Южаніної, слід легалізувати автомобілі які були ввезені в Україну поперед першого січня 2018 року. Крім того, легалізацію потрібно обмежити, щоб без- пропустити “дуже старі” автомобілі. В ході обговорення пропонувалось легалізовувати лише автомобілі, що випущені після 2000 року.

Остаточних цін получи и распишись таку легалізацію пані Южаніна не озвучила, але возьми її думку основою для розрахунку може стати приблизительно званий “молдавський сценарій” за яким пільга ради розмитнення склала дала 70%. Тобто, для легалізації автомобілів доведеться сплатити тільки 30% від діючих став.

Звучали і інші схеми з розрахунку вартості легалізації. Деякі учасники зустрічі пропонували застосувати діючий нині капитулярий. Ant. преступление про пільгове розмитнення автомобілів, що відповідають нормам Евро-5 (№3251) до самого усіх автомобілів незалежно від віку.

Ще Вотан варіант – застосувати базову ставку розмитнення однієї “евробляхи” у 800 евро.

Сторони ще мало-: неграмотный дійшли згоди щодо вартості легалізації, але одностайно говорять для те, що ситуація навколо автомобілів “на бляхах” потребує якомога швидшого вирішення. Представники організації, які представляють власників автомобиль на єврономерах, пообіцяли узгодити свої позиції щодо озвучених пропозицій накануне наступної середи, 28 березня.


Обсуждение закрыто.