Ніна Южаніна: Авто на єврономерах будуть легалізовані

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Aвтoмoбілі з єврoнoмeрaми чeкaє пoдaткoвa aмністія – Нінa Южaнінa oзвучилa свoє бaчeння вирішeння цьoгo питання. Більшість депутатів її підтримала.

В рамках робочої зустрічі голови комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної та представників автомобільної спільноти, що використовують автомобілі получи и распишись іноземній реєстрації, були обговорені основні принципи легалізації вже ввезених в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією.

Получи и распишись думку пані Южаніної, слід легалізувати автомобілі які були ввезені в Україну по першого січня 2018 року. Крім того, легалізацію потрібно обмежити, щоб невыгодный пропустити “дуже старі” автомобілі. В ході обговорення пропонувалось легалізовувати лише автомобілі, що випущені після 2000 року.

Остаточних цін держи таку легалізацію пані Южаніна не озвучила, але держи її думку основою для розрахунку може стати где-то званий “молдавський сценарій” за яким пільга исполнение) розмитнення склала дала 70%. Тобто, для легалізації автомобілів доведеться сплатити тільки 30% від діючих став.

Звучали і інші схеми з розрахунку вартості легалізації. Деякі учасники зустрічі пропонували застосувати діючий нині постановление про пільгове розмитнення автомобілів, що відповідають нормам Евро-5 (№3251) задолго. Ant. с усіх автомобілів незалежно від віку.

Ще Водан варіант – застосувати базову ставку розмитнення однієї “евробляхи” у 800 евро.

Сторони ще мало-: неграмотный дійшли згоди щодо вартості легалізації, але одностайно говорять оборона те, що ситуація навколо автомобілів “на бляхах” потребує якомога швидшого вирішення. Представники організації, які представляють власників мотор на єврономерах, пообіцяли узгодити свої позиції щодо озвучених пропозицій перед наступної середи, 28 березня.


Обсуждение закрыто.