Необхідно повністю перекрити доступ і викинути російський контент з українських терен

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рoсійські пісні й кліпи рoсійськиx викoнaвців будуть oчoлювaти укрaїнські рeйтинги і xіт-пaрaди рівнo дo того моменту, поки мають можливість потрапляти у ці рейтинги і хіт-паради.

У разі подальшого фізичного вільного допуску російського контенту получи наш внутрішній ринок інакше не буде. Найближчими роками ми ніяк, ніяк безлюдный (=малолюдный) зможемо гідно конкурувати з росіянами.

У них в десятки разів більше кадрів, більше технічних можливостей, більше грошей. Насамперед більше грошей.

Саме тому вони витрачають бери інформаційну діяльність, контент і пропаганду мільйони доларів. Систематично, стабільно, впевнено і успішно проводять її сверху теренах усього світу.

Для того, щоб уявити собі потужність, можливості і расстояние російської інформаційно-пропагандистської машини, згадайте хоча б акцію «Несмертельный полк», яку вони щорічно проводять по части всьому світу.

Ми не маємо жодних шансів проти них после однакових умов гри, за умов конкуренції і відкритого доступу по нашого внутрішнього інформаційного поля.

Єдиний наш счастливый случай –  це повністю перекрити цей посещение і вишвирнути російський контент шляхом жорстких і радикальних заборон. Тільки в такому разі ми зможемо розраховувати получай створення і вироблення чогось свого власного.

До того ж часу український контент если й надалі просто розчинюватись в російському.


Обсуждение закрыто.