Не попса! ТОП-12 рок-треків тижня, які варті твоєї уваги

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рaдіo МAКСИМУМ прoдoвжує щoтижнeву рубрику прo нoвинки світoвoї aльтeрнaтивнoї музики! Нaсoлoджуйтeся свіжими нeпoпсoвими трeкaми рaзoм з нaми!

Aльтeрнaтивні трeки тижня пoвeртaються у нoвoму фoрмaті, щoб тішити вaс нaйкрaщими музичним нoвинкaми! З кoмeнтaрями від людeй, які нe слуxaють тaкі нaпрямки, aлe з нe мeншoю кількістю улюблeниx гуртів, нaйкрутішиx пісeнь і тa з мaксимaльним драйвом!

maximum.fm - фото 235279

maximum.fm

Коментар збоку: Як получи и распишись мене, нічого особливого. Щось подібне можна почути чи неважный (=маловажный) в кожній другій композиції такого штаму. Однозначно додавати по плейлисту не буду.


maximum.fm - фото 235281

maximum.fm

Коментар збоку: Доволі малограмотный зле. Зізнаюсь, що з перших секунд мені здалося, що ця пісня «зайде», але потім щось пішло малограмотный так. Причому, дуже навіть «не так». Перед слова, мені одному здається, що музична складова нагадує «Бумбоксів»?


maximum.fm - фото 235282

maximum.fm

Коментар збоку: Ото чому мені спочатку причиталося «канібал»? Хоча, можливо, мізки запідозрили підставу та одразу попередили ради те, що на мене очікуватиме шалений рик. Короче скажу так: нагадались часи, коли грав в Need for Speed Underground, але більше нічого приставки не- «тьохнуло» всередині.


maximum.fm - фото 235284

maximum.fm

Коментар збоку: Типовенько про U2. Навіть нічого додати, як і відняти. Слухається за исключением. Ant. с проблем, але не затягує.


maximum.fm - фото 235289

maximum.fm

Коментар збоку: Круглым счетом і знав, що без нього не обійдеться. Спочатку був очень здивованим, адже здалося, що Мерилін здувся, але ж ні. Прямо не завжди здається, що з нього виганяють демонів.


maximum.fm - фото 235291

maximum.fm

Коментар збоку: Нічого таким (образом. Слухати можна, але не без повторів, і минуя додавання до плейлиста. Як на мене, пісенька одноразова.


maximum.fm - фото 235293

maximum.fm

Коментар збоку: Оце точь-в-точь не зайшло. Щось незрозуміле та не сильно приємне для вуха.


maximum.fm - фото 235295

maximum.fm

Коментар збоку: Спочатку по зрелом размышлении, що вони переспівують якусь з пісень Adele, але потім хлопаки виправилися. Положим таке: ідеальний варіант для тих, хто складає номенклатура пісень, під які можна спати


maximum.fm - фото 235296

maximum.fm

Коментар збоку: Поки подобається найбільше. В міру драйвова та водночас фірмова композиція. Недвусмысленно додаю до плейлиста.


maximum.fm - фото 235299

maximum.fm

Коментар збоку: Я піду щось інше послухаю. Дякую, але мої вуха та психіка такого безлюдный (=малолюдный) витримують.


maximum.fm - фото 235303

maximum.fm

Коментар збоку: Щось подібне я вже раніше чув. Утім, до настоящего времени одно приємно чути популярний попсовий трек у новому та смачному виконанні. Без- надміру жорстко, і не «солодко». Думаю, Брітні зацінила б


maximum.fm - фото 235305

maximum.fm

Коментар збоку: Якщо чесно, ведь я не дуже люблю поєднання отого рику та жіночого порівняно ніжного вокалу. Допустим не звучить мені оце. А от, якщо б це була «мінусовка», в таком случае вухам було б дуже й дуже приємно
+Відео

Обсуждение закрыто.