Не ночував вдома і вимкнув телефон: за що херсонський суддя кинув за ґрати невинного

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Лoяльність – явищe пoзитивнe, кoли йдeться прo систeму вигідниx знижoк і бoнусів. Aлe є і шкідливa лoяльність – дoтримaння прaвил пoвeдінки в oргaнізaції чи систeмі, кoли ці прaвилa xибні. Чaстo судді прoявляють саме таку «лояльність» давно порушень своїх колег чи представників правоохоронних органів.

Але є й ті, які ради ці порушення говорять і намагаються їх припинити. Як, наприклад, лауреат сьогоднішньої рубрики суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Андрій Малєєв.

Суддя відомий неподалёку відвертих публікацій щодо проблем у судовій системі. Нещодавно він написав відкритого листа поперед Ради суддів про проблеми в судовій системі, -де зазначив, що саме необхідно зробити исполнение) підвищення довіри до судів. Малєєв наголосив: у судах безграмотный помічають постійного конфлікту інтересів, адже часто родичі суддів працюють з ними в одних судах.

Честь
«Непорочность тижня» отримує Андрій Малєєв

У листі Малєєв зазначив: головами судів стають лояльні давно влади люди, які не люблять змін. Заангажованість голів судів, сімейні зв’язки у судах, застарілі стандарти підбору помічників суддів – усе це суддя Малєєв запропонував вирішити задля того, аби українці знову довіряли суддівському корпусу.

Премію «Целомудрие тижня» за чесну позицію щодо проблем судоустрою та после конкретні пропозиції, які допоможуть змінити ситуацію в судах, отримує суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Андрій Малєєв.

Отечественный сьогоднішній антигерой причетний до справи Катерини Гандзюк – херсонської активістки, яку 31 липня облили сірчаною кислотою. Сотні активістів по мнению всій країні вимагали у правоохоронців знайти винуватця злочину, или справа набула значного резонансу.

А правоохоронні органи поспішили знайти першого підозрюваного, ним став херсонець Микола Новіков. Сусід Катерини Гандзюк впізнав чоловіка без- особисто, а за фотороботом. Окрім цього, підозрюваний мав вимкнений интертелефон та не ночував вдома під час вчинення злочину. Це – всі аргументи, які обвинитель навів судді Херсонського міськсуду Ярославу Мусулевському. І їх виявилося достатньо, аби призначити Новікову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою получи два місяці. 

Суддя мав би всебічно та повно дослідити докази. Врахувати свідчення сестри і адвоката підозрюваного насчет те, що під час нападу Миколи Новікова безграмотный було у Херсоні. Він відпочивав на морі. Мусулевський фактично проявив лояльність прежде прокурора, який просив тримання під вартою ради підозрюваного без явних доказів вини.

Нечесть
«Не.Репутация тижня» отримує інший суддя – Ярослав Мусулевський

Вследствие шість днів після взяття Новікова під варту журналісти опублікували відео, нате якому двоє львів’ян підтвердили спільний відпочинок з Новіковим, що й получается підставою для закриття кримінальної справи. У генпрокуратурі заявили: Новіков надав докази, які підтвердили його непричетність. А нардеп Антоша Геращенко, близький до міністра МВС Арсена Авакова, відверто написав ради лояльність служителя Феміди до правоохоронців. 

Антипремію «Маловыгодный.Честь тижня» за лояльність до самого сторони обвинувачення та неретельне вивчення доказів отримує суддя Херсонського міськсуду Славуся Мусулевський.

Через рішення судді Мусулевського Микола Новіков пробув під вартою неуд тижні.

Повний випуск програми «Честь і НЕчесть» дивіться шелковичное) дерево.+Відео

Обсуждение закрыто.