Навіщо росіяни прибрали Захарченка та до чого тут Медведчук

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oкупaнти прoдoвжують плeкaти нaдії щoдo зaлишeння Укрaїни у свoїй сфeрі впливу. Більшe тoгo, зaрaди пoгaнoгo життя нaс із вaми крeмлівськe кeрівництвo гoтoвe трaнжирити мільярди рублів, знищувaти тисячі життів, лaмaти дoлі тa призвести после масштабної кризи в усьому світі.

Після заяв терористів «ДНР» та «ЛНР» ради відміну псевдовиборів у «республіках» змінилося багато чого. В Україні почалися перегони следовать крісло президента та стартанула передвиборча кампанія у ланстинг, а у Москві визначилися із планом дій щодо нашої держави.

У рамках цього й ліквідували Захарченка, оскільки у Росії хочуть досягнути своєї мети та запхати нам вспять Донбас у тому вигляді, в якому він є: із терористичними угрупуваннями, озброєними вбивцями у якості «народної поліції», та із фактичною автономією, але аминь це повинен спонсорувати Київ. Путін хоче відправити нате Донбас «миротворця», який швиденько домовиться насчет припинення бойових дій на умовах РФ, визволить кількох заручників та почне співати ради дружбу із окупантами. За задумами кремлівських топів, таким «месією» если Медведчук, який зараз намагається здобути собі чарт за допомогою тотальної брехні з телеекранів.

Хто такий Медведчук: дивіться відео

Втім, росіяни добре розуміють, що навіть аудиторія 112-го чи «Ньюзвану» невыгодный зможе без суперечок зголоситися на мир із терористами, якби їх очолював, наприклад, Захарченко – ой ли? дуже багато разів про нього казали, що він вбивця та нечисть. То ж, для того, щоб підсунути людям лайно в обгортці, росіяни вирішили позбутися ватажка терористів із сумнівною репутацією в соответствии с обидва боки лінії фронту. Тим паче, що Захарченко взагалі загрався та прокрався і безвыгодный хотів ділитися.

У рамках цієї ж зміни верхівки влади у «ЛНР» напередодні втік Пасєчник. Тільки його неважный (=маловажный) так кортіло вбивати ФСБшникам, тому відпустили, забравши аминь, що тільки змогли. Ліквідують його зі стовідсотковою вірогідністю, але пізніше та после тихому. Що ж далі?

Наразі у терористичних квазіутвореннях можуть кілька разів змінити ватажків, суто заради замилювання очей та у рамках відбору фігури, яка підійде во (избежание плану росіян. Того самого Трапєзнікова злили, але ж його місце посів поки що отнюдь не той. Кремлівські куратори намагатимуться дотягнути до «виборів», щоб їх виграла потрібна Москві людина. Самочки ж кандидатура нового ватажка – Пушиліна для зливу «ДНР» виглядає досить сумнівною. Втім, Медведчук вже сидів із ним вслед за одним столом перемовин у Мінську, тож плацдарм для того розповідей про «Росія не агресор, а ми домовилися та весь стало добре» вже готовий.

Хоча, звісно, можливий навіть праздник варіант, що за відсутністю інших кандидатів окупанти намагатимуться проштовхнути Пушиліна нате роль миротворця, який потім піде кудись у крісло очільника Донеччини, але бери це вони можуть піти лише сподіваючись бери тупість українського електорату.

Те ж саме може бути й у «ЛНР». Наразі определенно лише одне, те, що відбувається на окупованих територіях Донбасу – частина плана Кремля после розподілу України та залишення неї під гнітом Москви.


Обсуждение закрыто.