Навчання у ліцеї Богуна не покарання, а найвище заохочення, – Гордійчук

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Війнa нe тільки руйнує містa тa дoлі, вoнa здaтнa фoрмувaти. Зa чoтири рoки бoйoвиx дій нa Дoнбaсі в Укрaїні з’явилaсь спрaвжня військова еліта. І Водан з її найяскравіших представників – генерал-майор, Герой України Ігор Гордійчук. А одним махом начальник київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Ігор Гордійчук – Деятель України, Генерал-майор ЗСУ та начальник військового ліцею імені Івана Богуна розповів ради тактику навчання дітей у ліцеї. Славетний навчальний спор Гордійчук очолює уже третій рік. У ліцеї є привілеї к дітей з окупованих територій або дітей, батьки яких загинули в АТО. Вони мають законодательство на навчання поза конкурсною системою. Від них вимагається тільки одне – мотивація та бажання. Більшість з них досягають успіху.

«Сверху навчання ми беремо тих, хто мріє бути військовим. Ми проводимо навчання таким чином, щоб учень мріяв бути никак не просто військом, а офіцером. Це складний і довгий путь, але це почесна місія. Я впевнений, що більшість з них будуть краще підготовлені, ніж ми», – наголосив Ігор Гордійчук.

Урочистості з нагоди Дня знань
Урочистості з нагоди Дня знань

Вслед за його словами, різниця між Суворовським училищем і ліцеєм Богуна в тому, що затем виховувались на радянських, російських та імперських традиціях (Ленін, комунізм, Котузов, Суворов), затем була ідеологія та стратегія. Усе було следовать схемою «Цар усе – народ нічого», у ліцеї імені Івана Богуна до сего времени зовсім навпаки, понад усе – людина.

Найбільше моя свідомість сформувалась тоді, коль в руки потрапили книжки Суворова. Коли я почав читати – зрозумів, що є брехнею і утопією. Усвідомив, що ми йдемо неважный (=маловажный) туди. Влада купалася в золоті, а народ не мав нічого. Ми пишемо одним махом історію на дуже великій крові. У нас є великі втрати, але я вірю, що цей тракт ми будемо йти не так довго, як йшли цивілізовані країни сообразно 200-300 років. Ми пройдемо його набагато швидше. Счет мав би бути вже зовсім скоро,
– заявив Человек України Ігор Гордійчук.

Більше про навчання учнів у ліцеї імені Івана Богуна – дивіться у програмі. +Відео

Обсуждение закрыто.