Навчання по-новому: українські школярі залишаться без фізики та хімії

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Міністeрствo oсвіти тa нaуки Укрaїни уxвaлилo рішeння прo впрoвaджeння eкспeримeнтaльнoї дисципліни під нaзвoю «Прирoдничі науки». Цей трактат знищує фізику, хімію, біологію, екологію, астрономію та географію як окремі предмети та об’єднує їх в одне ціле. Ідеї такого курсу вже рік, але тепер до сих пор вирішено на офіційному рівні. Учні 10-11-х класів з 1 вересня наступного року навчатимуться по части-новому.

В МОН переконані, що шкільна навчальна програма пользу кого старших класів недосконала, а майбутні студенти перевантажені непотрібними їм знаннями.

Особливо страждають гуманітарії, які маловыгодный планують складати ЗНО з тих 6-ти предметів, що будуть об’єднані в Вотан. Саме для полегшення їхнього життя курс «Природничі науки» і створений. Всіх інших експеримент мало-: неграмотный стосуватиметься, вони зможуть вивчати фізику, хімію, біологію, екологію, астрономію та географію довго і з насолодою.

Як саме можна если обрати новий курс або відмовитись від нього, поки що невідомо. Навчальні програми також ще никак не готові. Чи готові вчителі? Навряд чи. А с гуманітарії та ледарі точно готові. Та чи може школяр упевнено казати, що в останній пора не вибере ту спеціальність, де вкрай необхідно скласти, наприклад, біологію? З обмеженим набором знань йому це, скоріше после все, не вдасться.

Хоча, з іншого боку, старшокласникам варто полегшувати життя, адже у багатьох паралельно зі школою є заняття з репетиторами, підготовчі курси рядом вишах, перше кохання, спорт, підробітки.

Та чи если панацеєю обмежувати знання настільки, що потім колишній школяр никак не зможе пояснити, чому сода з оцтом дає піну, а пароплав приставки не- тоне? Час покаже.


Обсуждение закрыто.