Наскільки комфортно ходити на матчі УПЛ: Оболонь-Арена (ПФК Сталь)

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
«Футбoл 24» прoдoвжує інспeкцію стaдіoнів, які приймaють мaтчі УПЛ. Нa чeрзі київськa Oбoлoнь-Aрeнa, дe свoї дoмaшні пoєдинки грaє кaм’янськa Стaль.

Oбoлoнь-Aрeнa – стaдіoн, який рoзтaшoвaний нa північній oкoлиці Києвa. Гoспoдaрeм aрeни є клоб Oбoлoнь-Брoвaр, який нині виступaє в Пeршій лізі.

Прoтe мeшкaнці рaйoну Oбoлoнь нe зaлишaються бeз пoєдинків eлітнoгo дивізіoну чeмпіoнaту Укрaїни, oскільки в сeзoні 2017/2018 тута свoї дoмaшні мaтчі прoвoдить Стaль Кaм’янськe, якa рaнішe грала в Дніпрі бери Метеорі.

Ми оцінюємо стадіон за 9 критеріями. Кожен критерій отримає від 1 прежде 5 балів.

Локація

Оболонь-Арена знаходиться за адресою вул. Північна, 26. Це околиця Києва з північної сторони міста. Найзручніше добиратись від станції метрополитен Героїв Дніпра – кінцевої станції синьої лінії. Пішки можна дійти вслед 10-15 хвилин. Також недалеко є зупинки маршруток та автобусів. Получай жаль, добиратись не завжди зручно через далеке місцезнаходження.

Оцінка – 2

Каси

Бери Оболонь-Арені знаходяться 2 каси біля маленької трибуни, але працювала одна. Квитки продавались лише сверху основну трибуну. Їхня вартість 30, 40 та 70 гривень. Видимое дело, що на аншлаг ніхто не сподівався.

Оцінка – 2

Вхід получи и распишись стадіон

Оболонь-Арена має 2 входи – на основну та маленьку трибуни. Але в другу з них впустили лише фанатів з Кропивницького (інспекція проходила під миг матчу 28 туру УПЛ Сталь – Зірка). На інших глядачів вхід на цю частину стадіону був зачинений.

Після того, як ви придбали квитки в касі, доведеться прошагать за воротами до протилежного входу, на вул. Північну. Держи щастя, працювали дві брами. Там вас хуй воротами зустріне стюард і перевірить квиток. Далі інші стюарди вслед присутності поліцейських переглянуть ваші речі. Якщо в такій ситуації если багато людей, натовпу не уникнути.

Вхід зі сторони вул. Північної

Оцінка – 2

Місце получи стадіоні

Сидіння на стадіоні може не в ідеальному, проте доволі доброму стані. Тому в теплу погоду мало-: неграмотный обов’язково класти газету під сідниці.

Черезо те, що вхід розташований біля бокової частини стадіону, сверху сектор 8 (на якому з назви «Оболонь» написаний лише м’який нить (красная)), доведеться йти через усю трибуну.

Через висоте знаходження місць у вам не виникне жодних проблем з переглядом футболу. Хіба що в першому ряду если невелика огорожа.

Варто зазначити, що Оболонь-Трек має перевагу над стадіоном Динамо ім. Валерія Лобановського та навіть НСК Олімпійський – огляд полина з місць.

Стюарди стоять лише біля входів нате сектори і перевіряють квиток перед входом. Тому «в халяву» на дорогих місцях не посидиш.

Оцінка – 4

Розважальна програма

Яка така розважальна програма? Мабуть, спустя малу середню відвідуваність у клубі вирішили, що вона безграмотный потрібна. Все одно всі у перерві йдуть у гардероб або перекусити.

Оцінка – 0

Туалети

За що справді можна похвалити Заболонь-Арену, так це за туалети. Загалом, возьми території стадіону по 2 приміщення чоловічого та жіночого туалетів. Перші між 1 та 4 секторами, другі – між 5 та 8. Всюди доволі прибрано та неважный (=маловажный) смердить. Єдине, що не всі сушки працюють, а тому краще взяти з собой сухі серветки. Самі приміщення доволі просторі з великою кількістю пісуарів. Можливо, кабінок би побільше. Але, в цілому, high class.

Проте, варто зазначити, що очко не передбачений на виїзному секторі. Могли би хоч біотуалет Вотан поставити для гостей.

Оцінка – 5

Їжа та напої

Получи и распишись стадіоні під головною трибуною між секторами 1 – 4 знаходиться кіоск з їжею та напоями. Асортимент доволі різноманітний – від пиріжків раньше кальмарів.

Випічка коштує 15 та 25 гривень. Серед звичайних закусок є сухарики (10 гривень), батончики (20 гривень), горішки (12 та 25 гривень), чіпси (25 гривень), кальмари (25 гривень). Окрім цього, можна вслед за 5 гривень і насіння полузати.

Запити маєте можливість водным путем (12 гривень), колою (12 гривень), безалкогольним пивом (23 гривні), квасом розливним (18 гривень), пивом розливним (18 гривень).

Щоправда, іноземцям если важкувато. Варто було запитати працівників про ціни англійською мовою, у них виникла фитюлька паніка.

Доволі широкий вибір, що не може безграмотный радувати. Але проблема в тому, що пункт з їжею та напоями лише Водан. А тому в перерві матчу виникла вона – черга. Невелика, але по сию пору ж таки.

Оцінка – 4

Атрибутика

Кам’янська Сталь після переїзду, сходно, встигла змиритись, що популярною в столиці їй без- бути, а тому і атрибутику вирішила з собою не привозити. Получи и распишись стадіоні немає жодного пункту з розами та значками з емблемою «сталеварів». That’s it.

Оцінка – 0

Місце пользу кого інвалідів

А от про комфорт людей з обмеженими можливостями получи Оболонь-Арені якось не задумались. Теоретично, вони могли би дивитись король спорта під головною трибуною (там, де туалети та номер з їжею), але огорожа не дозволить цього зробити. Тому доведеться просити когось підняти їх сходами та поставити біля секторів, со временем хоч буде видно поле.

З іншого боку, можна було би переглянути преддверие другою трибуною між секторами та рекламними щитами. Але, нагадаємо, під часы матчу Сталь – Зірка трибуна була зачинена.

Оцінка – 1

Середня оцінка – 2,2

Заболонь-Арена загалом складає враження доволі зручної та сучасної арени. Але ніхто приставки не- очікує на аншлаг, а тому навіть другу трибуну маловыгодный відкривають. А хіба можна зібрати повний стадіон, відкриваючи його далеко не повністю? Відповідь лежить на поверхні.

Також ніхто невыгодный враховує, що на грі можуть бути інваліди і пользу кого них комфорт тут не створений, а дарма. Народище з обмеженими можливостями теж можуть захоплюватись спортом.

Сталі варто було би замислитись по-над відкриттям хоча б однієї палатки з атрибутикою, адже це, перш вслед все, популяризація клубу. Навіть на тому самому матчі з Зіркою візуально було порядком за мірками УПЛ народу, а завдяки власному піару у вигляді клубних сувенірів можна було б привабити ще більше.


Обсуждение закрыто.