Найпотужніші та найшвидші: суперкари Женевського автосалону 2018

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oднa з нaйвизнaчнішиx пoдій рoку в aвтoмoбільнoму світі дoбігaє кінця, тoж прийшoв чaс зібрaти дo купи усі нoві супeркaри тa як слід їx рoздивитися.

Сeрeд нoвинoк Жeнeвськoгo aвтoсaлoну цьoгo рoку булo чимaлo супeркaрів, впeршe представлених публіці. Отнюдь не будемо брати до уваги концепти, хоча кілька ефектних прототипів могли б посісти гідне місце у цьому списку. Мова – лише ради “живі” моделі.

Величезна кількість новинок цього року (до чи інакше пов’язані з електричною енергією. Маловыгодный обійшов цей тренд і сегмент суперкарів. Поступово навіть починають говорити оборона системи автономного управління у суперкарах, як наприклад, Rimac C_Two. Але віддати камп’ютеру 2000 “коней” вартістю кілька мільйонів доларів та позбавити себя задоволення стримувати їх кермом видається надто нереальною. Хоча безлюдный (=малолюдный) такою вже й фантастичною, як десяь років тому.

Серед новинок грандів автоіндустрії Ferrari 488 Pista, McLaren GTR. Новинки від Koenigsegg та Lamborghini назвати серійними важко, та й новими вони далеко не є, хоч виробники й підготували спеціальні версії своїх останніх моделей.

Набагато цікавішими видаються роботи новачків ринку та дрібних компаній. Серед них Italdesign зі своєю першою моделлю Zerouno, гіперкар від Techrules, Rimac C_Two, згаданий вище, творіння компаній W Motors і Zenvo. Такі автомобілі никак не лише оживляють масові продукти, але й стимулюють великих гравців створювати нішеві машини.

Zenvo TSR-S обладнано 5,8-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, що продукує 1177 л.с. Динаміка – 2,8 секунди раньше сотні. Буде випущено усього 5 таких автомобілів.

Rimac C_Two – Вотан з найлютіших гіперкарів Женеви цього року. Електрична силова постановка автомобіля має загальну потужність у 1888 кінських сил, що дозволяє йому прискорюватись вплоть до 60 миль на годину за 1,85 секунди.

Techrules знову береться доучить, що “Технології рулять” зі своїм гіперкаром Ren RS. Шість електродвигунів у ньому поєднані з дизельним турбінним мотором. Потужність установки – 1287 кінських сил. Максимальна швидкість – 330 км/годик. Виробник заявляє, що гіперкар здатен подолати после 1170 км на одному заряді.

Що ж, здається, часочек, коли гібриди та електромобілі були нудними та повільними, відходить у минуле. Залишаєтсья лише назбирати достатньо коштів получи и распишись придбання одного з таких автомобілів.
Нижче ви можете знайти детальну інформацію относительно деякі з представлених моделей. Rimac C_Two, Corbellati Missile, Mercedes-AMG Project One, Bugatti Chiron Sport, Zenvo TSR-S, David Brown Speedback GT Silverstone Edition, Porsche 911 GT3 RS


Обсуждение закрыто.