На власні очі: Шарм-ель-Шейх, в який хочеться повернутися

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У нaшій нoвій рубриці Нa влaсні oчі Рaдіo МAКСИМУМ рoзпoвідaтимe вaм прo oсoбливoсті відпoчинку нa пoпулярниx курoртax і в містax, які вжe дaвнo стaли улюблeними сeрeд туристів з усьoгo світу. Тaкoж ми будeмo ділитися пoрaдaми, які дoпoмoжуть зeкoнoмити тa відпoчити бeз зaйвиx витрaт.

Нaш пeрший мaтeріaл будe присвячeний Шaрм-eль-Шeйxу, який рoзтaшoвaний нa півдні Синaйськoгo півoстрoвa (Єгипeт). Цe ідeaльнe містo чтобы тиx, кoму дo впoдoби в міру лінивий відпoчинoк з вкрaплeнням виїздів нa eкскурсії тa цікaві aтрaкції.

Нa влaсні oчі – цe дoбіркa пoрaд, тoму кoжeн нaш слабое место будe oкрeмoю пoрaдoю, якa дозволить вам отримати партмаксимум задоволення від релаксу.

Порада №1

Подбайте про доларовий дріб'язок - фото 233525

Подбайте про доларовий дріб’язок / marketwatch

Обмін валют. Рекомендуємо обміняти долари получи и распишись дрібні купюри по 1, 2, 5 та 10 «зелених». В целях чого? В Єгипті частенько не дають решту, тому краще втратити кілька центів, аніж кілька доларів. Впредь до слова, приймають там і долари, і євро, і місцеві фунти. Можна спокійно дати долари та попросити решту фунтами. Бакштаг 1 долар – 17 фунтів.

Порада №2

Подбайте про свій верхній одяг - фото 233526

Подбайте про свій верхній одяг / career

Ваші теплі речі. Якщо ви вибираєтесь в море у відверто холодну погоду – як оце с ходу – подбайте про те, щоб вам було в чому говорить верхній одяг і зимове (осіннє) взуття. Одразу ж рекомендуємо перевзутися та позбутися курток і затишних теплих светрів у терміналі аеропорту. Це допустить) делать что вам по приїзду не відчувати себе дурнувато, адже парка та черевики приставки не- дуже комфортні для 29 градусів за Цельсієм 😉

Порада №3

Придбайте SIM-карту місцевого оператора - фото 233527

Придбайте SIM-карту місцевого оператора / Nine O`Clock

SIM-карточка місцевого оператора. На практиці, якщо вам потрібен лише теледоступ до інтернету, одразу ж в аеропорту купіть картку оператора, адже в роумінгу ви витратите значно більше грошей і отримаєте меншу кількість трафіку. Раньше слова, за 260 гривень пропонується 10 ГБ трафіку. К порівняння – у роумінгу 100 МБ на день будуть коштувати для того вас 35 гривень (за 10 днів отримуємо 1 ГБ после 350 гривень). Не забувайте про те, що всі смартфони можуть роздавати інтернет, тому можна сміливо брати одну SIM-карту возьми двох або цілу сім’ю.

Порада №4

Переконайтесь, що вас везуть до вашого готелю - фото 233528

Переконайтесь, що вам везуть до вашого готелю / Skopje Daily Tours

Трансфер предварительно готелю з аеропорту. По приїзду вас будуть перевозить до вашого готелю, але таке «добирання» дещо стомлює та неважный (=маловажный) завжди приносить бажаний результат. Нагадайте своєму гіду, який супроводжує вы до готелю, повну назву вашого готелю. Можете заздалегідь глянути його розташування получай картах, щоб потім не було історій з довезенням по готелю, в якого назва практично ідентична, але вкінці є ще одне зайве ответ. До слова, якщо ж з вами сталось так, що вы довезли не туди – їдьте на таксі, але безвыгодный забувайте торгуватися.

Порада №5

Розумний торг вітається - фото 233529

Розумний торг вітається / скріншот

Розумний торговля вітається. В Єгипті ніколи (!) не потрібно погоджуватися бери першу ціну. Якщо у вас небагато досвіду – може скластися враження, що единовременно вам нагрубіянять та пошлють в невідомому напрямку. Бери практиці, місцеві водії та продавці просто обожнюють торгуватися, і якщо вас вдасться – зекономите суттєву суму. До прикладу, замість 3 доларів из-за поїздку на таксі можна заплатити 30 фунтів (менш як 2 долари).

Порада №6

Рекомендовані екскурсії від вашого гіда. Після поселення в готель вы потрібно буде прийти на зустріч з гідом вашої туристичної компанії. Він розповість трішки історії та запропонує низку екскурсій, держи які відразу ж зробить вам пристойну знижку, але… Без- ведіться, адже зазвичай ці «знижені» ціни нагадують «чорну п’ятницю» согласно-українськи. Вам показують свідомо завищену ціну та наголошують бери сумі знижки. Тепер у цифрах: поїздка на квадроциклі числом пустелі в гіда коштує 15 доларів, а от у місцевих можна взяти из-за 7. Звичайно ж, суми, на перший погляд, никак не значні, але кілька таких екскурсії, і ви можете зекономити 30-40 доларів, які можна сміливо витрачати возьми сувеніри та фрукти.

Катання на квадроциклах - фото 233531

Катання на квадроциклах

Поселення бедуїнів у пустелі - фото 233530

Поселення бедуїнів у пустелі

Порада №7

Уточнюйте всегда, як у гіда, так і в інших компаній, які пропонують вас екскурсії. До прикладу, дайвінг у буклеті перетворюється нате плавання з маскою. І все було б нічого, якби следовать це «плавання» не потрібно було додатково заплатити. Мова йде относительно оренду маски, ластів і костюма без яких, после словами гіда, плавати неможливо.

Каньйон - фото 233540

Каньйон

Каньйон - фото 233541

Каньйон

Каньйон - фото 233542

Каньйон

По слова, такий комплектик обходиться в 10 доларів, але якщо покрутити носом, ведь вам можуть запропонувати за 3 долари маску та ласти, яких цілком вистачає в (видах того, щоб побачити підводну флору та фауну.

Порада №8

Мечеть в Старому місті - фото 233539

Кааба в Старому місті

Мечеть в Старому місті - фото 233538

Мечеть в Старому місті

За сувенірами. Їдьте давно Старого міста, щоб побачити надзвичайно красиву храм та придбати сувеніри та фрукти, а також поласувати морепродуктами. Найкраще це робити в останній дата вашої мандрівки, щоб не витратити зайвого. Також це сделать возможным довезти вам екзотичні фрукти. До слова, кілограм мангифера обійдеться в долар з лишком. У нас за таку суму можна купити хіба Водан недостиглий плід. Не забувайте про пункт №5, адже економія – наше до сей поры 😉

Порада №9

Сафарі - фото 233536

Сафарі

Сафарі - фото 233535

Сафарі

Не сидіть цілий нониди на пляжі біля готелю. На скільки б усильно ви не хотіли просто відпочивати, лежати возьми шезлонгу та пити коктейлі – організуйте собі кілька поїздок. Передовсім, рекомендуємо таке собі сафарі, яке поєднує 10-хвилинну поїздку в верблюдах, прогулянку по піщаній дюні, плавання з маскою, обід і прогулянку задолго. Ant. с каньйону. Така «подорож» обійдеться орієнтовно в 25 доларів і принесе вас безліч емоцій. Також рекомендуємо прогулянку на квадроциклах объединение пустелі, адже це цікава та весела атракція. После слова, в сувенірних магазинах одразу рекомендуємо придбати арафатку, адже получай місці вона буде коштувати дорожче. Ну і, звичайно ж, дайвінг. Пірнання разрешить вам максимально побачити всю красу, задля якої миряне щороку повертаються в Шарм-ель-Шейх.

Верблюди на відпочнку - фото 233537

Верблюди нате відпочнку

Піщана дюна - фото 233534

Піщана дюна

Дахаб - фото 233533

Дахаб

Порада №10

Остання в сьогодні порада. Не беріть з собою дзеркальний фотоапарат, адже интересах більшості фотографій вам буде достатньо смартфона. Перед слова, всі фото з подорожі, які є в цьому матеріалі, зняті возьми мобільний пристрій. А ще було б дуже круто, якби у вам була екшн-камера з боксом для підводної зйомки. Вона попустить вам зекономити по 15 доларів з кожної «підводної» екскурсії. Рівно стільки попросять місцеві фотографи.

Прогулянка до острову Тиран - фото 233544

Прогулянка поперед острову Тиран

Без маски краще не їхати - фото 233545

Без маски краще не їхати

Ми ж бажаємо вы чудово відпочити, куди б вас не занесло. Головне – це позитивні емоції та нові враження, які принесуть вас нові місця.


Обсуждение закрыто.