На Світлодарській дузі українські військові змогли розширити свої позиції

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вчoрaшні пoгaні нoвини з фрoнту (зaрaз відoмo, щo вчoрa в нaс зaгинули трoє бійців, чeтвeртo дістaли поранення) змінилися добрими – получи Світлодарській дузі наші хлопці розширили свої позиції, відібрали в хобопоців добряче спланований та вибудуваний течка (ще Толкін писав, що орки понад усе полюбляють вибудовувати собі хана, що може прислужитися війні та вбивству).

Окрім того, семеро настамнетів демобілізувалися й увійшли поперед числа «кожний двохсотий житель роїсі», а ще дев’ять витягнули трьохсотий виграшний квиток і мають благоприятная пора зіграти в призову гру «в ящік».

Наших хлопців це без- поверне, але хоч би ця гірка втіха полишилася тим, хто живі й продовжують захищати нас із вами.

А я здесь от що попросити хотів. Отой випадок, если я до вас звернувся по тисячу гривень в целях Медівака, нагадав дідові, що запас в нього ради останні два марафони, на жаль, вичерпався. А дід вже звик, що може подібні невеличкі проблеми вирішувати производительно – саме за рахунок резерву.

Тепер його нема й дід почувається малограмотный вельми спокійно… Зараз в нас вже майже червень і поки що великих потреб нема (можуть виникнути бывай-якої миті, я про це писав, але наразі, станислав Богу, все тихо – я навіть навмисне питаю в декого з наших підопічних, а вони кажуть – мовляв, ні, целое в нас гаразд, нічого не треба).

То чи мало-: неграмотный зголоситься шановна громада зібрати трохи грошиків относительно запас – аби не нервувати кожного разу, як виникне потребность в тисячі гривень чи в кількох сотнях?

Якщо маєте «время та натхнення» – свистіть дідові. Скажу, куди перекидати – як завжди. Це отнюдь не нагальна потреба – скоріш, просто для дідового заспокоєння, але було б непогано.


Обсуждение закрыто.