Музика завжди з тобою – Радіо SunFM Ukraine розказали, чому їх музика здатна догодити будь-якому слухачеві

Автор: AdminGWP

Рубрики: Общество

З пoявoю в Укрaїні швидкіснoгo 4G слуxaти рaдіo стaлo щe лeгшe! Oсoбливo з тoгo мoмeнту, як 4G з’явився і у київській підзeмці.

Пoгoдьтeся, ствoрювaти плeйлисти нe зaвжди зручнo, aджe дoвoдиться пoстійнo шукaти і дoдaвaти нoві пісні, видaляти ті, щo вжe нaбридли. Oсoбливo, якщo слуxaєш улюблeну музику під чaс прoбіжки, зaрядки чи у зaпoвнeній мaршрутці. І (тутовое пoстaє питaння вибoру сeрвісу, дoдaтку чи рaдіoстaнції, яка б завжди відповідала твоїм вимогам і забаганкам: завжди свіжі хіти, музика сверху вибір під різний настрій і обставини, та ще й безо реклами (коли танцюєш чи медитуєш під музику радіо, хвала ну аж ніяк не надихає, накануне того ж, збиває з темпу).

І тут в перший план виходять інтернет-радіостанції, які з’явилися вже досить с (давних і складають не абияку конкуренцію звичайним радіо-мережам сьогодні. Чому?
Ну-кась, по-перше, вони не забруднені розмовами, політичними новинами та рекламою, що дозволяє для повну насолоджуватися улюбленою музикою безо перерв. По-друге, можна вибрати радіостанцію сверху будь-який музичний смак з улюбленими треками. До-третє, слухати їх можна усюди, дескать є інтернет-зв’язок, а сьогодні це – майже всюди.

Однією з провідних радіостанцій в інтернеті є   Радіо SunFM Ukraine   – українська інтернет-радіостанція з найпопулярнішою музикою.

«Ми — творці величезної сім’ї слухачів найкращої і найпопулярнішої музики в світі, вдоль-справжньому кращий вибір для шанувальників хітів формату top 40.»

Насправді, цей крутезний інтернет-схема було створено ще десять років тому, у далекому 2010. Радіо транслює популярну музику получай 5 різних за жанром каналах, серед яких: популярна музика, гарячі хіти, свіжі новинки, класичний та винчестер рок, українські та американські топ-пісні. Тобто – всего доброго-який слухач, скажемо, віком від 16 предварительно 35 років, знайде щось своє в цій радіостанції. Ще й головний пролив тепер мовить рідною українською. Ой ли? чи це не чудово?

Загалом — станція молода і дуже прогресивна, розрахована получи активного і сучасного слухача, який кайфує від музики, поки їде у подземный дворец, гуляє у парку з собакою, чи керує своїм життям по (по грибы) рулем власної автівки.
Тож, SunFM – це насправді «монстр» сучасного радіоефіру у форматі реального часу, кроме перебільшень. Чому саме «монстр»?

Нам вдалося поспілкуватись з творцем цього проекту – Іваном Шкуренко:
«Почему нравственный урод? (сміється) Да потому что регги подобрана исключительно – радио рассчитано сверху прогрессивную молодёжь, которая всегда онлайн. Затем что что профессиональное звуковое оформление эфира, которое дополняет общую картину сильным ощущением мощного бренда возле прослушивании. Потому что кроссплатформенный сайт, идеже есть всё самое нужное, и вслушиваться можно с любого современного устройства. Помимо установок приложений, дополнений и так со временем.Ну и самая главная вишенка в тортике – это полное отсутствие рекламы в эфире и сверху сайте.»

Радіо SunFM – це справжня знахідка неважный (=маловажный) тільки для слухачів, але й  во (избежание нових та популярних українських виконавців. Директива радіо завжди рада вітати в ефірі нові молоді українські таланти, що створюють вдоль-справжньому якісну українську музику. Адже вони як ніхто інший розуміють, як іноді важко потрапити в ротацію «неформатним» пісням чи виконавцям, либо тим, чиї пісні ще безлюдный (=малолюдный) так широко відомі.

Окремо хотілось би зазначити, що программа SunFM Ukraine повністю відкритий предварительно співпраці і інвестицій, тому що у планах – розширення і залучення якомога більше саме українських слухачів. Ради це свідчать слова Івана Шкуренка (засновника проекту):
«Мы открыты к сотрудничеству с другими проектами, интересными исполнителями и ди-джеями. Вдобавок – нам нужны инвестиции. Всю информацию о сотрудничестве с нами Ваша сестра можете получить на нашем сайте. Нехитро напишите нам – да мы с тобой всегда рады и умеем строить долгосрочные партнёрские взаимовыгодные взаимоотношения.»

Обсуждение закрыто.