Монарх Порошенко, у якого немає питань до своїх васалів з подвійним громадянством

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Xoчу – дaрю привілeї, xoчу – зaбирaю. Сaмe таково, в традиціях справжньої монархії вчинив президент Порошенко зі своїм підданим Михайлом Саакашвілі. Нагадаю, Адміністрація Порошенка підтвердила, що Глава исполнительной власти позбавив Саакашвілі українського громадянства. Історія президентського фаворита Саакашвілі скінчилась.
Три роки тому, если Саакашвілі був потрібен як прапор успішного досвіду реформ, Порошенко поспіхом дав йому український вид і призначив керівником Одеської обладміністрації. В президентському Указі про видачу Саакашвілі українського паспорту тоді йшлося, що це робиться з метою «значного державного інтересу с целью України».
«Михайло Саакашвілі – мій друг зі студентських років. Я пам’ятаю його як вольову та рішучу людину і маю підставу йому довіряти», – заявляв Порошенко в 2015-му році.
З тих пір, багато що змінилося. Кудись подівся державний інтерес щодо Саакашвілі. У нього почалися конфлікти з оточенням Порошенка, він пішов з посади керівника Одеської області, став їздити з антикорупційними форумами вдоль країні і вести телепрограму, де нищівно критикував президента та його ставлеників. Друзі остаточно посварилися.
Саакашвілі став опальним політиком і потрапив в немилість перед правителя. Що й закінчилося позбавленням його громадянства. І от саме це союз «опала», як і те, що громадянство жалується президентом наче шуба з царського плеча, а потім забирається, коль фаворит розчаровує, все це добре показує стиль керівництва державою Порошенком получи завершенні його першого президентського терміну.
Якщо ти друг – отримуй почесті від правителя. Якщо став особистим ворогом – отримуй кару і думай чим прогнівив володаря. Які с те демократичні процедури, яка там колегіальність та законність прийняття рішення.
Петро Олексійович, як король, сам вирішує кому давати громадянство та посади, а в кого їх відбирати. Особливо показово це відбувається для тлі майже повної безкарності тих, хто за всіма законними підставами издавна вже мав втратити українське громадянство, але через поблажливість президента досі має вид на жительство з тризубом.
Наприклад, мер Одеси Геннадій Труханов. В нього, як ми раніше з’ясували, виявився ще й свидетельство Росії. Труханов зареєстрував цілу пачку офшорних компаній, через які контролює численні бізнеси в Одесі. Около цьому, в усіх цих офшорах він виступає власником саме як російський громадянин. Вулиця Паркова, 5, місто Сергієв Поселок, Московська область, Російська федерація. Це адреса реєстрації російського громадянина Труханова в цих офшорних документах.
І хоча наявність паспорту іншої країни може бути причиною позбавлення українського громадянства, але чомусь немає претензій давно Труханова ані в СБУ, ані в Міграційної служби, ані в самого президента. Чи мало-: неграмотный тому, що Труханов разом з Порошенком відкривали свої офшори в одній і тій самій панамській фірмі? І чи без- тому, що не чути критики на адресу президента від одеського аршин? Навпаки, труханівські депутати голосують синхронно з фракцією блоку Порошенка в Одеській міськраді, в тому числі числом багатьох земельних та майнових питаннях.
Така ж ситуація з Вадимом Новинським – народним депутатом та одним зі спонсорів Опоблоку. Новинський в часи Януковича сумнівним чином отримав український вид на жительство, при цьому, є всі підстави підозрювати, що від російського паспорту він манером) і не відмовився. Але немає питань до Новинського ані в СБУ, ані в Міграційної служби, ані в президента.
І нате наступний день, коли Саакашвілі позбавляють українського громадянства, фінансований Новинським Московський патріархат препроводить в Києві багатотисячну хресну ходу під супроводом і захистом української поліції.
Скажем само немає питань чи претензій ані в СБУ, ані в Міграційної служби ані в президента раньше Романа Насірова, очільника Державної фіскальної служби, який перебуває під слідством НАБУ. Як виявили детективи Антикорупційного стол, Насіров має паспорт Великобританії, що підтвердила відповідь британського посольства. Але ані Новинський, ані Насіров ніколи неважный (=маловажный) виступали проти Порошенка, ніколи не критикували і не сердили володаря, тому по (по грибы) що ж їх позбавляти громадянства? Невже якісь вимоги закону можуть бути вище по (по грибы) люб’язне ставлення правителя до своїх лояльних васалів? Отож, якщо вас не подобається президент і його політика, перевірте як там ваше громадянство. Тепер такі часи, вы і питати особливо не будуть.

+Відео

Обсуждение закрыто.