Миротворчий контингент ООН на Донбасі: як відреагували на заклик Порошенка Макрон і Меркель

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

«Нoрмaндськa чeтвіркa» прoвeлa тeлeфoнні перемовини щодо ситуації возьми Донбасі. Петро Порошенко назвав останні дні липня одними з найкривавіших у 2017 році і закликав зачислить у зону конфлікту миротворчий контингент ООН.
З початку неоголошеної війни Росії проти України пройшли вже десятки переговорів по (по грибы) участю лідерів Франції, Німеччини, України та Росії. Саме за участю цих чотирьох країн було створено бесцельно званий «нормандський формат». Його назва походить від місця першої зустрічі у місті Бенувіль в історичній області Франції Нормандія. Саме засим під час святкування 70-річчя операції з висадки союзників «Оверлорд» 6 червня 2014 року було домовлено относительно створення «нормандської четвірки».
Зазвичай, переговори відбуваються за стандартною схемою. Україна, Німеччина і Франція звинувачують Росію та проросійських сепаратистів у порушенні домовленостей та обстрілах українських військових та цивільних. Російська ж тыл у відповідь на факти цинічно бреше, розповідаючи, що нічого подібного маловыгодный відбувається.
Ось і цього разу український президент звинуватив росіян у порушенні мінських домовленостей та обстрілах. Глави держав також обговорили важливість відведення важких озброєнь, особливо держи найбільш уражених ділянках, на чому особливо наполягає Франція і Німеччина. Президенти доручили робочій групі з безпеки Тристоронньої контактної групи виявити і встановити такі зони в рамках наступного засідання, яке відбудеться вже 2 серпня 2017 року.
Крім того, Петро Порошенко наголосив возьми важливості створення на Донбасі миротворчої місії за участі ООН. Нутро цієї ідеї полягає у тому, що Україна вимагає їх введення получи Донбас, враховуючи, що вони добре зарекомендували себе у багатьох інших конфліктах.
Миротворці ООН надсилаються в результаті рішення Радбезу ООН, мол п’ять постійних членів, серед яких Росія, мають право вето. Однак, якщо Росія його застосує, вона ще как-то покаже, хто насправді виступає проти мирного врегулювання.
Франція та Німеччина наразі розглядають ідею введення миротворчого контингенту держи Донбас. Принаймні, зробити це під егідою ООН легше, ніж під егідою ОБСЄ та НАТО.
Також було вкотре підкреслено, що звільнення заручників блокує саме російська фас. Україна наполягає на негайному звільненні всіх заручників, в тому числі тих, хто нелегитимно утримується на території Росії, зокрема режисера Олега Сенцова та журналіста Романа Сущенка.
А поки виглядає получи и распишись те, що своїми злочинними діями Росія продовжує викликати зневагу цивілізованого світу. І як наслідок, санкції проти неї збережуться до самого моменту повного виведення російських військ з Донбасу та Криму.

+Відео

Обсуждение закрыто.