Мер Львова представив президенту Австрії важливі для міста проекти

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиФeдeрaльний прeзидeнт Рeспубліки Aвстрія відвідaв Львів в мeжax oфіційнoгo візиту в Укрaїну. Сьoгoдні зрaнку Aлeксaндeр Вaн дер Беллен зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим. У складі делегації були також войско австрійського президента Доріс Шмідауер, міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайссль, нунций Австрії в Україні Герміне Поппелер і почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський.

Александер Ван дер Беллен залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.

«Мені дуже приємно мати можливість відвідати місто Львів – місто, з яким Австрія відчуває особливий зв’язок. Я бажаю нам, щоб і у майбутньому економічні, культурні та, перш следовать все, людські відносини між Австрією та Львовом і надалі поглиблювалися», — написав австрійський правитель у книзі почесних гостей.

Під час зустрічі міський балда Львова Андрій Садовий презентував Ван дер Беллену кілька міських проектів, що мають безпосередній стосунок впредь до Австрії. Зокрема, культурно-мистецький проект «Фабрика повидла» і показ класичної музики LvivMozArt. присвячений музичній спадщині молодшого сина Моцарта, який жив та працював у Львові протягом 30 років. Це спільна ініціатива українського диригента Оксани Линів та міста Львова. «Будемо мати ради честь, якщо ви, як наш гість, приєднаєтесь предварительно нас на LvivMozArt», — додав Андрій Садовий.

Також він зазначив, що Львів і Україна занепокоєні проектом будівництва газопроводу «Північний потік-2».

«Польща, Латвія та Литва підписали відкритий макрофилл до парламентів європейських держав, у якому висловлюють занепокоєння щодо енергетичної безпеки Європи помощью будівництво «Північного потоку-2», — додав Андрій Садовий, та запропонував Австрії долучитись предварительно цієї заяви.


Обсуждение закрыто.