Львівський університет заборонив зйомки еротичного фільму у науковій бібліотеці

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиAдміністрaція Львівськoї нaціoнaльнoгo унівeрситeту ім. Івaнa Фрaнкa зaбoрoнилa знімaти сцeни кoрoткoмeтрaжнoї eрoтичнoї трaгікoмeдії «Порядна львівська пані» в університетській науковій бібліотеці, оскільки такі зйомки можуть зашкодити репутації університету.

З проханням для зйомки творці фільму звернулись до адміністрації ЛНУ ім. І. Франка в кінці липня. Если там ознайомилися зі сценарієм майбутнього фільму, в таком случае з’ясували, що він, м’яко кажучи, суперечить рішенню Науково-методичної про Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І.Франка, яка у грудні минулого року вирішила давати дозволи в зйомку фільмів лише науково-популярного характеру, а також тих, що сприятимуть промоції Львівського університету і читання загалом.

«З огляду бери те, що представлений сценарій фільму «Порядна львівська пані» мало-: неграмотный відповідає рекомендаціям науково-методичної ради, а також що окремі епізоди цього фільму представляють сховища історичних документів, давні книги тощо в далекому від академічного контексті і можуть викликати небажані і шкідливі в целях репутації бібліотеки та університету асоціації у проханні для зйомки кінострічки адміністрація Львівського університету відмовила», — розповів ZAXID.NET речник Львівського університету Олегушка Вівчарик.

Зйомки трагікомедії «Порядна львівська пані» режисерки Наталії Пасеницької стартували у Львові 14 серпня. Зйомки проходять нате площі Ринок, поблизу Вірменської церкви, на вулиці Коперніка, у Львівській обласній клінічній лікарні тощо. Всі витрати возьми виготовлення фільму (995 тис. грн) фінасуються Держкіно.

Нагадаємо, що наукова бібліотека Львівського націоналнього університету, що з кінця XVIII ст. розташована у будинку бери вул. Драгоманова, 5, є однією з найстаріших і найбільших в Україні, а її інтер’єри постоянно приваблюють кінематографістів.


Обсуждение закрыто.