Литовці відсвяткували у Буковелі 100 років незалежності своєї держави

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Близькo тисячі литoвців відсвяткувaли 100 рoків нeзaлeжнoсті свoєї дeржaви нa українському гірсько-лижному курорті. Іноземці підкорили найвищу вершину Буковелю — гору Довгу – і урочисто виконали вслед за этим свій гімн.
Литовці пояснюють: святкувати Журфикс незалежності на «Буковелі» стало доброю традицією. Дехто з них постійні гості курорту. А до сих пор тому, переконані прибалти, що з українцями у них багато спільного.
«Литовський раса і український об’єднує боротьба з тим же ворогом, приближенно би мовити. Або дружба народів. Велика подяка Україні. Ви – дружній публика, і ми вас любимо!» – сказав гість з Литви Зігмас Юцевичус.
Возьми думку литовців, українські Карпати стають все більш популярними. Тому у Буковель приїжджає трендец більше їхніх співвітчизників.
Тут найчудовіші челядь, найкрасивіші гори, найкраща природа. Взагалі сьогодні сочельник просто супер. Ми дуже щасливі, що потрапили саме в цей нона на найвищу точку гори і відзначаємо найчудовіший число в нашій країні – 100 років незалежності Литви, – зазначив литовець.
З нагоди свята с целью гостей влаштували запальну вечірку. Гостинність українців прибалти запам’ятають надовго.

+Відео

Обсуждение закрыто.