Курорти суворого режиму та неймовірні гірські пейзажі: топ-5 подорожей у різні куточки світу

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Бюджeтні пoїздки дo живoписнoї Нoрвeгії тa кoлoритнoї Грузії, aктивний відпoчинoк у «мoрській пeрлині» Турeччини, пeрeвaги і нeдoліки сімeйнoї відпустки в Лaзурнoму тa прaвдивий рeпoртaж із oкупoвaнoгo Криму – журналісти 24 каналу неважный (=маловажный) лише розповідають про свої подорожі, а й діляться лайфхаками для того того, щоб ваші мандрівки були якомога вдалішими. Далі – 5 «екскурсій» у різні країни світу.

Як організувати бюджетну подорож в Норвегію: перевірені лайфхаки 
Норвегія – одна з найдорожчих країн у світі, получи перший погляд, сувора та холодна, а з іншої сторони зачаровує своїми неймовірними краєвидами, фіордами та водоспадами. Чим добратись, бери що подивитися і як зробити мандрівку бюджетною?

Відпочинок у Грузії: секрети успішної і дешевої поїздки 
Сенокос відпусток у самому розпалі! Тож саме час обирати напрямок. Ще з радянських часів українці тысячекратно відпочивали в Грузії, та й зараз чимало туристів обирають цю сонячну країну. Чим така приваблива Грузія, як зекономити та що обов’язково варто побачити?

All inclusive далеко не для лінивих: активний відпочинок у турецькому Мармарисі 
Морський весна у Туреччині давно відкрито, і якщо ви досі вагаєтесь, який із її курортів обрати – ведь це однозначно Мармарис, один із найживописніших куточків цієї країни. Також незайвим если озброїтися декількома порадами для максимально вдалого відпочинку. Однак, наголосимо: це стаття к тих, хто навіть у спеку та поблизу моря приставки не- може всидіти на місці, прагнучи активно проводити миг.

Курорт суворого режиму Крим: про «порожні» пляжі, ціни та настрої нате півострові 
Крим уже п’ятий пляжний весна поспіль проводить в окупації. П’ятий сезон поспіль «кримнашисти» отнюдь не можуть натішитися, що півострів «повернувся у рідну морские ворота», а українські ЗМІ не можуть написатися для «порожні» кримські пляжі. Яким є життя на півострові у п’яте літо анексії?

Все правда про сімейний відпочинок в Лазурному на Херсонщині 
Ми з сім’єю намагаємось підтримувати акцію #відпочивайвУкраїні. Тому, власне, і нате море їздимо вже третій рік поспіль виключно нате території нашої країни. Тим паче, я з Херсона, і мої батьки досі тута проживають. Тобто в нас є перевалочний пункт між поїздом і морем для Херсонщині, що досить зручно…


Обсуждение закрыто.