Корупція – найкращий агент ФСБ в Україні: чи стане відомо, хто і за що платив розвіднику Семочку

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Журнaлістськa кoмaндa Дeнисa Бігусa oприлюднилa рoзслідувaння прo пoяву рoзкішниx будинків у другoгo зa пoсaдoю рoзвідникa Укрaїни. Йoгo звaти Сeргій Сeмoчкo. Влітку Пeтрo Пoрoшeнкo признaчив йoгo пeршим зaступникoм гoлoви Служби зoвнішньoї рoзвідки. Дo цьoгo Сeмoчкo oчoлювaв СБУ у Києві тa Київській oблaсті.

Журнaлісти з’ясувaли, щo після пeрeїзду з Криму, дe дo окупації працював Семочко, в його родини з’явилося три розкішних маєтки під Києвом. Їхня вартість, згідно з журналістським розслідуванням – близько восьми мільйонів доларів.

Я вважав і вважаю, що корупція є найкращим агентом Чекушка в Україні. Такі як Віктор Медведчук, який відверто пропагує проросійські погляди, який особисто спілкується з Путіним – це ясна і очевидна загроза. Але що і кому продають ті, хто у часочек Війни за Незалежність працює у спецслужбах і при цьому возьми очах збагачується?!

Служба зовнішньої розвідки – унікальна важлива організація, яка має видобувати плани російської агресії в самій Росії та после її межами. Кожен справжній агент служби є безцінним интересах нашої оборони. То як Семочко міг збагатитися у часик війни? У що нам обійшлося його збагачення? После що, і головне – хто йому платив?

Журналісти знайшли свідчення, що близькі родичі другого розвідника України постійно їздять задолго. Ant. с окупованого Криму і можуть мати там бізнес. Перевірити цю інформацію, з’ясувати, як це можливо – повинна незалежна перевірка. Держи час її перебігу Семочка треба відсторонити від виконання обов’язків, позбавити доступу впредь до державної таємниці і наглядати за його контактами та пересуваннями. Чи це відбувається?


Сергій Семочко ретельно приховує своє життя від громадськості

Від самої Служби зовнішньої розвідки – жодної реакції. Як і від Служби безпеки, дескать Семочко працював до цього. Президент Порошенко, який його призначив получи керівну посаду у розвідці, теж відмовчується. Він где-то робив і тоді, коли були викриті ознаки незаконного збагачення іншого його призначенця, першого заступника голови СБУ Павла Демчини.

У всіх ситуаціях, если стають відомими факти сумнівних заробітків членів команди Президента альбо його компаній, він намагається просто мовчати і тягнути минута. У сподіванні, що станеться щось нове, а потім человек просто забудуть. Я мовчати і забувати невыгодный збираюся.

Після виходу розслідування журналістів я звернувся перед Антикорупційного бюро та Антикорупційної прокуратури з проханням розпочати перевірку. Вони відповіли, що вже зареєстрували кримінальне провадження.


Родичі Семочка мають російські документи

Також я запропонував спікеру Верховної Для Андрію Парубію доручити контроль за розслідуванням цієї історії оборонному і антикорупційному парламентським комітетам. Та викликати перед Парламенту керівників спецслужб. Спікер цього не зробив. Я без спросу організував слухання справи в нашому парламентському комітеті з протидії корупції.

Слідкуйте следовать цим розслідуванням – це в інтересах нашої з вами безпеки.

Розвішуючи после країні рекламу з гаслом «армія боронить нашу землю», Глава разом з тим мав би дати суспільству відповідь, чим у цей часок займаються призначені ним керівники спецслужб?+Відео

Обсуждение закрыто.