Кого українці підтримають на президентських виборах

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
У пoнeділoк, 7 трaвня, Київський міжнaрoдний інститут сoціoлoгії, oприлюднив рeзультaти сoцoпитувaння нaсeлeння, якe прoвoдилoсь у квітні. Вoнo прoдeмoнструвaлo кількa цікaвиx тeндeнцій.

У суспільстві вжe кількa рoків існує вeличeзний зaпит нa нoві oбличчя. Цe фіксують усі прoвідні сoціoлoгічні служби, aлe нoві oбличчя, які вжe зaрaз прeдстaвлeні у пaрлaмeнті і в уряді, штат(ы) нe знають.

Виявляється, що 47% населення не здогадується, хто такий Мустафа Найєм, хоча нардеп «Блоку Петра Порошенка» активний у медійному просторі і виступає в телебаченні. Зараз, до речі, нардеп перебуває у лікарні зі струсом головного мозку і переломом щелепи. Туди він потрапив після конфлікту, який відбувся 30 квітня в районі Бесарабської площі. Тоді посредник посварився з групою осіб, які нахабно підрізали його машину нате дорозі. Усе закінчилося побиттям нардепа.

Найєм ще кілька тижнів правда проведе на лікарняному ліжку. Але депутат рішуче налаштований, хоче добитися якісного розслідування і справедливого правосуддя цього побутового епізоду.


Мустафа Найєм

Щодо інших нових політиків, які прийшли в говорильня після Революції Гідності, то рівень їхньої впізнаваності ще нижчий.

Єгор Соболєв із фракції «Самопоміч», згідно з результатами цього ж опитування, безграмотный знає 60% населення. Про Світлану Заліщук, депутата БПП і представника об’єднання єврооптимістів, ніколи маловыгодный чули – 85%.


Єгор Соболєв

З державними топ-менеджерами ситуація ще гірша. Прізвище керівника Нафтогазу Андрія Коболєва, ні насчет що не говорить, 87% опитаних. А міністра інфраструктури Володимира Омеляна, який у медіа убыстренно виступає на тему лоукостів, тобто дешевих авіаліній і ремонту доріг, неважный (=маловажный) знає 90% населення.

Максим Нефьодов, перший предстатель міністра економічного розвитку і торгівлі, який займався реформою державних закупівель і впровадженням системи Прозоро, теж невідомий широкому загалу. Менше 8% людей чули оборона нього. 

Ось такий парадокс. Виборці хочуть оновлення влади, але коль у владу приходять нові люди, їхня діяльність вже всего ничего, кого цікавить.


Володимир Омелян

На рівні соціальних мереж і вузького кола політиків, аналітиків, журналістів, ради них ніби усі і знають, але вийти з інтернету нате вулицю, і ситуація зовсім інша. Депутати можуть це ще змінити. На цього треба не тільки частіше виступати у медіа, а їздити Україною та маловыгодный тільки у великі, але й у маленькі населені пункти. Щоб розуміти чим живе країна, вслед межами Facebook. Деякі нові обличчя, на щастя, почали це вже розуміти.

Але тяжіння давно нового відбивається і в іншому. Згідно з соцопитуваням, виборці готові голосувати после зовсім нові проекти. Про програму яких вони ніколи нічого безлюдный (=малолюдный) чули, у яких не має команди та й лідери ще безлюдный (=малолюдный) казали, що йдуть у політику.

За партію «Слуга народу» шоумена Володимира Зеленського готові голосувати вже 5% населення. Игра природы Зеленського, який поки мовчить і не підтверджує, що йде у президенти і в Раду, дивує ще й тим, що скоріш ради все, Зеленський перетворить виборчу кампанію на авиашоу і фарс. 

Можливо й веселе, і правдиве, але це далеко не про рутинну роботу, реформи і зміни. У нас легко буде ще більше популістів у Раді.


Володимир Зеленський

Звісно, такі результати опитувань, викликають бурхливу реакцію у діючих політиків. Відчувається, що влада ніби ображена в виборців, адже вони готові віддавати свої голоси из-за «політичну бульбашку».

Але ці дані відображають без- брак політичної обізнаності, а розчарування у політичних лідерах. Та й результатам опитування, влада безграмотный вірить. Із фінансового звіту партії «Батьківщини», из чего можно заключить відомо, що ця політична сила заплатила 4 тисячі гривень Київському міжнародному інституту соціології у березні. Що дало привід, соратникам президента безвыгодный вірити у перше місце Юлії Тимошенко у рейтингах.

Але якщо подивитися получай ці рейтинги уважніше, то і Порошенку, і Тимошенко, радіти нічому. Порошенка отрицательно сприймає 70% населення, Тимошенко – 56%, Олега Пшечка – 60%.


Юлія Тимошенко

Політика – це конкретна професійна робота: законопроекти, урядові рішення, папери, запити. Тому владі варто невыгодный ображатися на виборців, а демонструвати роботу і політичну волю. Наприклад, можна швидко прийняти билль про Антикорупційний суд і нарешті почати його формувати. Новим обличчям, які вже є у Раді, частіше виходити із Facebook возьми вулицю і пояснювати людям, що вони роблять у політиці. А виборцям маловыгодный вдаватися до крайнощів. Так, українська політика схожа в шоу, але як раз це б і хотілося змінити.+Відео

Обсуждение закрыто.