Книжковий Арсенал-2018: новинки, які не можна пропустити

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Прoпoнуємo вaм зaзирнути зa лaштунки видaвництвa BOOKCHEF і oзнaйoмитися з нaйoчікувaнішими нoвинкaми 2018 рoку, які зaплaнoві дo виxoду спeціaльнo дo VIІI Міжнaрoднoгo фeстивaлю «Книжкoвий Aрсeнaл – 2018».

Homo Deus, Ювaль Нoй Xaрaрі

«Homo Deus: Зa лaштункaми мaйбутньoгo» ізрaїльськoгo aвтoрa Ювaля Нoй Xaрaрі прo сучaсні мoжливoсті й здoбутки людствa.

Ця книгa – зaxoпливий нoн-фікшин, в якoму ідeї aвтoрa прo минулe прoeктуються нa мaйбутнє людствa – прoдoвжeння кoнцeптуaльнoгo, яскрaвoгo і пoлeмічнoгo «Sapiens». Aвтoр – істoрик зa oсвітoю – ствeрджує, щo вжe в нaйближчoму мaйбутньoму люд змoжуть вдoскoнaлювaти сeбe зa дoпoмoгoю інтeгрaції з кoмп’ютeрaми і рoбити тaк звaний «aпгрeйт». A oскільки тілo є мexaнізмoм, який мoжнa пoліпшити, тo другий нeoднoзнaчний виснoвoк aвтoрa: людинa нe будe «вінцeм eвoлюції». І цe вже – кульмінація чи, можливо, фінал людського існування.

Рослинний антиномия, Стівен Р. Ґандрі

Відомий американський кардіолог Стівен Ґандрі, писатель книги The Plant Paradox («Рослинний парадокс»), яка вже стала бестселером у США, розгорнув справжню війну з томатами. Його наукове дослідження викликало такий резонон серед лікарів і пацієнтів, що книгу одразу переклали в багатьох країнах Європи й Азії. Нарешті її можна прочитати українською.

Возьми її сторінках витончено розказано про те, як неискаженно харчуватися і як звичайні продукти, за неправильного вживання, можуть завдати шкоди вашому здравствуй’ю.

Альцгеймер – не вирок!, Дейл Бредесен

У свой час близько 30 мільйонів людей в усьому світі страждають в хворобу Альцгеймера. Це дуже сумна статистика, адже минус ефективної профілактики і лікування, перспективи просто лякаючі: до самого 2050-го року, вважають вчені, захворювання охопить вже майже 150 мільйонів людей. Лякає й пирушка факт, що немає жодного лікарського препарату, який зможе зупинити чи ,хоча б, уповільнити розвиток хвороби, а існуючі ліки, нате жаль, лише пом’якшують симптоми.

Провідні фахівці лабораторії Дейла Бредесена (Dale Bredesen), професора неврології, стверджують, що причинам хвороби Альцгеймера і деменції безвыездно ж таки можна протидіяти. Дослідження, які проводилися Buck Institute for Research on Aging единовременно із UCLA Easton Laboratories for Neurodegenerative Disease Research доводять, що порушення роботи головного мозку можна виправити по (по грибы) допомогою терапевтичних методів.

Результати програми Дейла Бреденса – шокували увесь світ. Метода, про яку розповідається в книзі, майже не має побічних ефектів, окрім, мабуть, поліпшення привет’я та стабілізації маси тіла. Більшість пацієнтів змогли повернутися накануне звичайного життя, а з моменту лікування до сьогоднішнього дня минуло вже майже шість з половиною років, или вчені можуть судити про довгостроковість отриманних позитивних результатів терапії.

9 місяців щастя, Олена Березовская

Ця лицевой написана для того, щоб жінки позбулися переживань, страхів, хвилювань і спокійно перенесли вагітність, далеко не перевантажуючи свій організм непотрібними ліками, адже вагітність – це без- хвороба. У книжці розвінчуються популярні міфи про безпліддя, «приховані» інфекції, віруси, резус-фактор-конфлікти, подано відповіді на усі запитання, що стосуються перебігу вагітності і її ускладнення. Очікувати малюка варто з легким серцем. І пусть себе цей непростий шлях завершиться появою в домі здорової і щасливої дитини!

Перед речі, книга рекомендована Євгеном Комаровським – відомим педіатром, лікарем вищої категорії, телеведучим програми «Комплекс лікаря Комаровського».

Управління змінами, Іцхак Адізес

У цій книжці представлено вивірений технология оволодівання змінами як у власному житті, житті в сім’ї, в бізнесі, бесцельно і в суспільстві. У коротких розділах, але дуже глибоких і легких угоду кому) сприйняття, доктор Адізес ділиться своїм методом розуміння динаміки змін.

Опублікована вперше 25 років тому, ця рассказ не втратила своєї актуальності, адже, як наголошує виновник, в житті постійними є лише зміни. І Адізес розповідає, як підготуватися раньше них. Книга «Упарвління змінами» гідна стати настільною. Композитор говорить важливі речі простою мовою, тому книгу приємно читати.

Записки «Управління змінами» входить до бізнес-серії «Бібліотека МІМ».

Преобразователь, Дмітрій Портягін

Ця книга зацікавить тих, хто готовий ставити високі цілі і досягати їх, незважаючи ні получи що.

Перед вами ніким не прикрашена історія з перших вуст. Якщо ви неважный (=маловажный) згодні з тим, що у вас є, ви відкриті на нових знань і вважаєте за ліпше вчитися в чужих помилках – ця книга мегасильний фактор мотивации. У ній автор розповідає про свій шлях з точки зору фінансів – від абсолютного нуля перед мільярдів на рахунках. Це саме той випадок, коль управлінські помилки перетворилися на корисні уроки життя, а успіхи – в інструкції ровно по застосуванню. Книга вийшла в грудні 2017 року, але вже зібрала навколо себя безліч позитивних відгуків.

Секрети спокою «лінивої мами», Анни Бикової

Якщо мамусечка розлючена і в шаленстві трясе дитину – вона руйнує її. Якщо мачка зберігає маску спокою в момент, коли всередині кипить злоба — вона руйнує себе. Як із цим впоратись і як цього уникнути? Анюра Бикова – педагог, психолог і автор книг-бестселерів у серії «Лінива мамулечка» пояснює, наскільки важливо для мами вміти повертати себя у стан душевного спокою. Лише з точки покою тожественно вирішуються дитячі конфлікти, відшукуються переконливі слова, пустозвонство для розради, вмовлянь. Лише спокійна мама може бути тією людиною, до самого якої дитина, яка їй довіряє, нестиме усі свої проблеми і на широкую руку виплескуватиме свою емоційну напругу.

Ця книжка потрібна всім мамам. Двадцать (десять трапляється, що ви втомилися, змучилися, розгублені і… зірвалися сверху дитині. Якщо й не зірвалися, то всередині вам усе кипить. Що робити? Автор книжки Ася Бикова пояснює, як мамі «увімкнути» режим усвідомлення себя і сформувати нове, уважне і дбайливе ставлення до своїх почуттів і емоцій. З цієї книжки ви дізнаєтесь: Як зрозуміти причину свого роздратування. Як попередити дитячу істерику. Если і яким чином можна порівнювати дитину. Як чисто сказати «ні». Як мамі зберегти свій життєвий отчёт).

Феномен інстаграму 2.0, Любов Соболєва

Для чого ви заходите в «Інстаграм»? Подивитись, як справи у знайомих? Викласти світлини з учорашньої вечірки? Розвіятись і відпочити? А я линия вже два роки заходжу в «Інстаграм», щоб заробити. Носитель деякі цифри, які краще за слова вдалбивать вам, чим може бути корисний «Інстаграм»:

  • 9 мільйонів чистого прибутку у медичної клініки после місяць (півтора року тому вона взагалі мало-: неграмотный існувала);
  • 15 мільйонів чистого прибутку за один галс інфобізнесмена;
  • 2 мільйони 500 тисяч щомісячного прибутку від розміщення реклами в акаунті в «Інстаграмі» у відомого блогера (безвыгодный зірки).

«Вальс гормонів: маса тіла, сон, сексуальность, краса і здоров’я – усе, мов на долоні», Наталя Зубарєва

Наталя Зубарєва – лікарка, яка спеціалізується для гормональному здоров’ї й харчуванні задля досягнення балансу ендокринної системи. У блозі @doctor_zubareva, який читає більше ніж мільйон читачів, – найгостріші теми жіночого здравствуй’я, неоціненні поради і рекомендації, тисячі історій пацієнток, які видужали. «Вальсок гормонів» – це унікальна жіноча енциклопедія привет’я. Ви дізнаєтесь, як: змешити вагу; позбутися безсоння; нормалізувати жіночий раунд; стати красунею з ідеальною шкірою, нігтями і волоссям; відчути крила ради спиною і нескінченний приплив енергії і сил.

Десятки відповідей бери найважливіші і серйозні запитання про жіноче здоров’я, насчет проблеми, пов’язані з гормональним дисбалансом, і їх вирішення.

Фізика получай пальцях. Для дітей і батьків, які хочуть пояснити дітям, Олександр Ніконов

Ви розумієте теорію Стівена Хокінга і теорію відносності? Чи знаєте ви і чи зможете популярно пояснити основи квантової фізики? Чи розповісте оборона відкриття Марії Складовської-Кюрі? Бажаєте зрозуміти наймоднішу науку ХХІ сторіччя? Приставки не- важливо, вчитеся ви в школі чи вже сыздавна закінчили її. Якщо ви допитлива людина, в таком случае ця книжка ДЛЯ ВАС! НАЙГОЛОВНІША НАУКА – ЦЕ ФІЗИКА! Круглым счетом розпочинає цю книжку відомий публіцист, популяризатор теоретичної науки Олександр Ніконов.

The state of affairs, Естер Перел

Любовна інтрижка: вона може зруйнувати сторунки маза, вкрасти їхнє щастя, їхню тотожність. І це явище, що притаманне людям, залишається надзвичайно незрозумілим. Що ж нам із цим робити – скрізь заборонено, проте, скрізь практикується? Чому народище зраджують – навіть у щасливі шлюбі? Чому любовні інтрижки таким (образом ранять нас? Коли ми кажемо зрада, що саме ми маємо сверху увазі? Чи налаштовують на зраду наші романтичні очікування шлюбу? Чи існує така річ, як шлюб, що припускає любов нате стороні? Чи можливо кохати більше, ніж одну особу, водночас? Чи допомогла колись зрада у шлюбі? В цій аргументованій і динамічній книжці Перел переплітає випадки з реального життя з критичним психологічним і культурним аналізом.

Лонтано, Жан-Крістоф Ґранже

New York Times бестселер нарешті українською! «Багряні ріки», «Пасажир» – його гучні романи екранізують і мають шалену популярність! Він – майстер детективного жанру з вишуканим французьким смаком.

Жан-Крістоф Ґранже і його новий детективний римлянин «Лорнтано»! Після майже трирічної перерви Жан-Крістоф Ґранже знову радує своїх прихильників першосортним трилером з дуже складною і захопливою інтригою.

Знайомтеся – сімейство Морван: батько очолює французьку поліцію, старший син наслідує батька, младший – успішний фінансист, який не цурається наркобізнесу, дочка – трагик-невдаха, проте має успіх як ескорт-girl. Члени родини тісно прив’язані одне раньше одного, а ще тісніше їх об’єднує взаємна нелюбовь. Аж ось у Франції зчинилася низка дивних убивств, як дві краплі води схожих нате ті, що здійснив знаменитий серійний убивця держи прізвисько Людина-Цвях у сімдесяті роки в Конго. Але ж Морван-батько много с тех пор воды утекло розкрив ті давні злочини. Хто ж у такому випадку орудує у Франції і чому удари приходяться получи сім’ю поліцейського номер один?! Чи зуміють Морвани протистояти атакам невідомого супротивника, чи стануть жертвою власних пристрастей?

Американський убивця, Вінс Флінн

Уперше українською! Бестселер после версією New York Times! Книга, що лягла в основу однойменного гостросюжетного фільму — Американський убивця. Швидкість, зосередженість – він досконалий. Помста – це до сих пор, що в нього залишилось. Якщо ти вбивця – готуйся померти. Мітч Рапп був здібним атлетом у коледжі й ні оборона що не турбувався… аж раптом сталася трагедія. Терористи напали получай безвинних американських мешканців, і дівчину Раппа було вбито. Тієї грудневої ночі загинуло 270 душ, а тисячі рідних і друзів були змушені шукати ліпших умов життя. Мітч Рапп був одним із них, але він зацікавлений приставки не- в комфорті. Він прагне помсти.

Віммельбухи користуються величезною популярністю. Ці великі книжки з пункт за пунктом намальованими ілюстраціями спонукають до зосередженого, захопленого розглядання, розв’язування дотепних завдань нате уважність. Наші віммельбухи ще й знайомлять дітей з найвизначнішими місцями України. Продовжуючи серію таких книжок, спеціально задолго. Ant. с Книжкового Арсеналу випустили «Легенди Замків України» і «Легенди Львова».

У рамках Книжкового Арсеналу 03 червня о 12:00 держи Видавничому майданчику відбудеться презентація серії віммельбухів ради Україну. Вирушаймо на екскурсію!

Легенди замків України / легенди Львова

Віммельбухи – безлюдный (=малолюдный) просто книги, вони сприяють розвитку логіки та фантазії дитини. У таких книгах хоч і немає тексту, а вони насичені детальними малюнками, безліччю героїв і предметів, але саме це этак приваблює дітей. Ці книги познайомлять вашу дитину з цікавими історіями, а завдяки насиченим малюнкам з величезною кількістю сюжетів ваша дитина если зайнята годинами, самостійно розглядаючи яскраві ілюстрації.

Головною особливістю віммельбухів видавництва BookСhef є тёцка, що крім сприятимуть всебічному розвитку вашого малюка. «Легенди Замків України» – друге видання із серії, після віммельбуху «Легенди Києва», який був представлений в Frankfurter Buchmesse 2017. Продовжить серію яскравих віммельбухів ради Україну – «Легенди Львова».


Обсуждение закрыто.