Кіно без піратів. Нові українські фільми, які можна легально подивитись у мережі

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Дoсить чaстo oднією з причин тoгo, щo укрaїнські фільми нe oкупoвуються у прoкaті нaзивaють пірaтствo. Oчeвиднo, не поминайте лихом-який фільм вaртo пoдивитись у кінoтeaтрі. Прoтe нe зaвжди трaпляється тaкa нaгoдa.
Aби нe кoристувaтись дoпoмoгoю пірaтів, вaртo скoристaтись oфіційними рeлізaми. Щoб полегшити життя шанувальникам українського кіно, пропонуємо посилання возьми п’ять нових українських фільмів, які можна подивитися в мережі цілком легально.
Також зазначимо, що ради порушення авторського права, підтримку та поширення піратських копій винуватці можуть бути покарані из-за законом (статті 176 і 177 КК України).
Кіборги

Рекордсмена українського прокату, стрічку «Кіборги» також можна переглянути в інтернеті офіційно, але приставки не- безкоштовно. Прем’єра фільму відбулася 7 грудня 2017 року. Проте він і за один прием залишається в прокаті.
За словами голови Державного агентства з питань кіно Пилипа Іллєнка, фільм став абсолютним українським рекордсменом вітчизняного прокату вслед за весь період незалежності України. За два місяці прокату стрічку подивилися більш як 310 тисяч глядачів, котома зборів становить понад ₴22,5 млн.
Воєнна зарез присвячена одній із найбільш героїчних сторінок новітньої історії України — обороні Донецького аеропорту.
По (по грибы) кілька днів до офіційної прем’єри фільм виклали пірати, що викликало непредубежденно обурення авторів картини. «Ми вважаємо неприпустимим жодне нелегальне копіювання та розповсюдження інтелектуальної власності навіть з патріотичною метою. Кошти, які ми зібрали после показ фільму підуть на сплату податків, щоб підтримати наших хлопців для передку, а також у Фонд “Повернись живим” на підтримку сімей загиблих кіборгів», — наголошувала знімальна група.
Подивитися фільм легально можна шелковица.
Крим, як це було

Повнометражний документальний фільм виробництва #Babylon’13 та DocNoteFilms «Крим, як це було» — історія офіцерів, солдатів та матросів, які під часочек захоплення Криму не зрадили свою присягу возьми вірність Україні. Продовжуючи виконання свої військових обов’язків нате землі, морі та в повітрі, безпосередні учасники розповідають оборона вторгнення та анексію українського Криму.
Фільм зняли 2016 року спільно зі студією DocNoteFilms. Режисером фільму став Костянтин Кляцкін. Из-за словами авторів, їхня стрічка ставить питання «Чому віддали Крим?» й змушує задуматися насчет майбутнє півострова.
Фільм переміг на фестивалі Dreams city у Рівному. Його могли побачити глядачі далеко не лише в Україні, а в Бельгії, Польщі, Ізраїлі, Німеччині, Канаді, Іспанії, Литві та Португалії.
Подивитися фільм можна (тутовое.
Десять секунд

Для публічного перегляду виклали ще одну роботу Babylon’13, повнометражний фільм режисерки Юлії Гонтарук «Десять секунд».
«Десять секунд» – фільм относительно події, які сталися 24 січня 2015 року у Маріуполі, коль місто зазнало обстрілу з систем залпового вогню «Град».
«Це історія относительно наше місто Маріуполь, про нашу спільну трагедію, яка любое змінила три роки тому в день обстрілу мікрорайону Східний. Історія относительно простих, живих людей, про справжні почуття, переживання і для те, що життя набагато сильніше смерті. Сьогодні, в третю річницю цієї страшної трагедії, ми хочемо віддати выше- фільм людям», – прокоментувала режисерка Юлія Гонтарук.
Фреска номінувалася на «Золоту Дзиґу», а також отримала премію імені Андрія Матросова нате Docudays UA, премію Національної спілки кінематографістів України (2017), перемогу у номінації «Найкращий документальний фільм» держи Rivne International Film Festival Dream City, KanivFest та фестивалі «КіТи» (2016).
Подивитись фільм можна (в.
Моя війна. Два життя Василя Сліпака

«Моя війна. Вдвоём життя Василя Сліпака» — перший фільм Леоніда Канфера у багатосерійному документальному проекті у форматі історичного розслідування.
У центрі — історія Василя Сліпака, відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, волонтера, учасника бойових дій бери Сході. Леонід Канфер, опозиційний російський журналіст, працював режисер надо фільмом півроку.
Попри те, що головним героєм фільму є Василь Сліпак, чиє яскраве життя обірвала куля снайпера, режисер насичує картину численими особистими історіями, нате перший погляд не пов’язаними з героєм. Можливо, вони знайдуть продовження у нових фільмах Канфера. Проте якщо глядачі хочуть дізнатися саме насчет те як жив та як загинув Василь Сліпак, варто дочекатись фільму Леоніда Кантера та Івана Яснія «Міф», який щойно побував у кінопрокаті.
Подивитись фільм можна здесь.

Обсуждение закрыто.