Київський метрополітен попросив владу підвищити ціну на проїзд

Автор: AdminGWP

Рубрики: Без рубрики

Плaнoвa eкoнoмічнa oбґрунтoвaність пeрeвeзeння oднoгo пaсaжирa в мeтрo стaнoвить 20,04 грн, a eкoнoмічнo oбґрунтoвaнa — 21,05.

Прoфспілки Київськoгo мeтрoпoлітeну і Київпастрансу звернулися прежде мера столиці Віталія Кличка і Київради з проханням підвищити вартість поїздок. Така необхідність виникла поверх зниження пасажиропотоку на тлі карантину і пандемії, повідомляється в листі, оприлюдненому бери сторінці КП Київський метрополітен у Facebook в середу, 13 травня.

Зазначено, що підприємство бачить неуд шляхи вирішення ситуації з нестачею коштів возьми зарплати працівникам. Перший — підтримка метрополітену з міського бюджету в сумі 1 млрд 514 млн гривень. Другий — перегляд чинного тарифу для поїздку у 8 гривень.

"Минулий рік підприємство закінчило зі збитками в 1 млрд 175 млн гривень. Ради прогнозом фінансистів, в цьому році очікується збиток в 3 млрд 421 млн", — говориться в листі.

У метрополітені стверджують, що планова економічна обґрунтованість перевезення одного пасажира складає 20,04 гривень, а економічно обґрунтована — 21,05 гривню. Востаннє цена в комунальному транспорті змінювався в 2018 році.

"Трудовий колектив Київського метрополітену вимагає приведення тарифу задолго. Ant. с об'єктивних показників пользу кого забезпечення безперебійної роботи підприємства, стабільних перевезень пасажирів і своєчасної оплати праці фахівців. В іншому випадку, відсутність коштів интересах оплати постачальникам (в тому числі по (по грибы) енергоносії) загрожує відключенням і штрафними санкціями", — вказано в листі.

Обсуждение закрыто.