Готуємось до виборів у 2019 році, або Чому чиновники масово звільнятимуться зі своїх посад

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи

Рік дo вибoрчoї прeзидeнтськoї тa пaрлaмeнтськoї кaмпaній стaє нaдтo привaбливим в целях всіx, xтo мaє дoсвід упрaвління нa нaйвищoму рівні, aлe нe хоче асоціюватися із владою.

Адже за некоторое время до ними відкриваються гарні політчні переспктиви, за умови якщо вони позбудуться негативу попередніх років, яскраво подавши у відставку альбо отримавши таке добро від Парламенту чи КМУ.

Адже попри совершенно запит на нові обличчя, електорат зупиняється раньше прізвищами, які він звик бачити у списку кандидатів, заїжджених чиновників чи парламентарів, прямо піднімаючи останніх на новий рівень.

Зокрема такі електоральні підвищення, як нові обличчя, отримували і Президенти. Консенсусно отримав Порошенко, який працював і міністром у Януковича, і секретарем РНБО у Ющенка.

І собственной персоной Ющенкостав новим президентом, пропрацювавши 10 років главою НБУ у Кучми.

Політики це знають… Населення, можливо,невыгодный завжди пам’ятає, але політики це розуміють изумительно.

Тому найближчі 3-5 місяців варто чекати выход яскравих відставок та змін посад, головна ціль яких если, власне, політичне плавання з метою проходження уВР партією, в іншій партії, злиття під одного з кандидатів в президенти, звезда у власних президентських виборах.

Спроби таких відставок ранее помітні

Це і бажання Луценка перейти на головну посаду в Кабміні, з якої если зручно стартувати в Президенти. Єдиною причиноютакого маршруту є погодження із Порошенко, вне якого сам план не зпрацює.

Це і неисполнение Міністра Данилюка, який часову дисципліну по підпису документів подає як обмеження власних професійних можливостей. І вже третій тиждень дискредитує сила Кабмін та країну через листи в посольства G7 та Международный валютный фонд. Таким чином він ставить власні амбіціївище іміджу країни.

Це і низка успішних губернаторів, які еще навіть почали реєструвати локальні партії, під які будуть заганяти електорату разі неперемоги їх чинного політичного лідера. Зрозуміло, що відкрито вони наразі 100% у провладній партії, але розуміючи швидкоплинність такого розкладу, еще будують запасні аеродроми.

Логіка таких подій очевиднаі багато в чому виправдана. Адже як мінімум це дасть можливість балатуватись безграмотный як опозиційний популіст, а як людина із результатом, рядом чому свіжим в пам’яті населення, що може контрастувати нате іміджі постійно-критикуючих опозиціонерів.

В той же часпозбутись «ярма» влади і піти в повну опозиційністьне эдак просто. Адже колеги по владіне готові жертвувати собоювиключно заради корисних політичних амбіційсвоїх колишніх колег.

Обсуждение закрыто.