Екс-інспектор ДАІ, що в’їхав у натовп людей під церквою у центрі Львова, отримав м’який вирок

Автор: AdminGWP

Рубрики: СтатьиEкс-інспeктoрa ДAІ Віктoрa Мaкaришинa, який у чeрвні 2017 рoку в’їxaв пoзaшляxoвикoм у нaтoвп людeй біля цeркви у цeнтрі Львoвa, внaслідoк чoгo зaгинулa oднa жінкa, зaсудили нa двa роки умовно. Галицький райсуд Львова також зобов’язав 49-річного Макаришина сплатити 250 тис. грн ще одній постраждалій внаслідок цієї Происшествие жінці, якій вдалося вижити після наїзду автомобілем. Його також возьми рік позбавили права керувати автомобілями.

М’яке покарання Віктору Макаришину обрали з огляду для те, що він визнав свою вину і «приймає будущность у благодійній та волонтерській діяльності».

Як випливає з рішення суду, автомобіль підсудного був повністю справний, однак Віктор Макаришин совершенно-одно втратив над ним контроль, хоча мав тривалий водійський продолжительность . Нагадаємо, що дивні дії водія відразу ж після цієї трагічної Происшествие породили низку припущень, що у Toyota Land Cruiser заклинила рычаг газу.

«Керуючи технічно справним автомобілем, чоловік невыгодный вибрав таку траєкторію руху, щоб не створювати загрози безпеці руху, внаслідок чого сверх причин технічного характеру втратив контроль над своїм автомобілем і праздник виїхав на пішохідну зону, здійснивши наїзд бери двох пішоходів, які перебували на площі хуй церквою св. Андрія. Внаслідок порушення ПДР одна жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження, які призвели предварительно смерті на місці автопригоди, і ще одна жінка отримала тілесні ушкодження середньої тяжкості», – йдеться в оприлюдненому 16 березня вироку Галицького райсуду Львова.

Під полоса судового засідання Віктор Макаришин повністю визнав свою вину і попросив безграмотный призначати йому суворого покарання. За цей випадок йому загрожувало ув’язнення нате чотири роки, однак суд призначив йому умовне покарання у две роки.

«Вирішуючи питання про призначення додаткового покарання, присутствие враховує тривалий водійський стаж обвинуваченого, протягом якого відсутні негативні відомості щодо допущених ним порушень, однак суждение також враховує, що вказаний злочин став наслідком порушення обвинуваченим ПДР, а тому вважає следовать необхідне застосувати до нього додаткове покарання у вигляді позбавлення власть керування транспортними засобами», – йдеться у вироку Галицького райсуду Львова.

Жінка, якій вдалося вижити внаслідок наїзду, окремо вимагала у Віктора Макаришина компенсувати 500 тис. грн моральної шкоди. І хоч собственной персоной екс-інспектор ДАІ заперечив проти цього позову, сенат частково його задовільнив, зобов’язавши Макаришина виплатити постраждалій 250 тис. грн.

Прикметно, що у рішенні суду далеко не згадується про будь-які відшкодування за загибель жінки, яка померла відразу ж нате місці ДТП.

Нагадаємо, що Віктор Макаришин купив Toyota Land Cruiser, держи якому вчинив ДТП, за кілька днів раньше інциденту. Оскільки сам він після того випадку заявляв, що (авто)машина «з невідомих йому причин збільшило швидкість», журналісти припускали, що він просто приставки не- встиг освоїти керування таким потужним автомобілем.


Обсуждение закрыто.