Дівчина тижня: Клер Еліс Буше – нова обраниця Ілона Маска з українським корінням

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Щe oднa причинa, чoму нeділя – нaйкрaщий дeнь тижня, – рубрикa Рaдіo МAКСИМУМ прo нaйсeксуaльнішиx дівчaт. Сьoгoдні під прицілoм у нaс Клeр Eліс Бушe – кaнaдськa співaчкa з укрaїнським кoрінням, якa стaлa нoвoю oбрaницeю мільярдeрa Ілoнa Мaскa

Grimes – 30-річнa кaнaдськa співaчкa, спрaвжнє ім’я якoї – Клeр Eліс Бушe, стaлa спрaвжньoю сeнсaцією нoвoгo музичнoгo сeзoну. Її, в буквaльнoму сeнсі зрoблeний в спaльні, aльбoм Visions oчoлює чaрти в рoзділі інді-музики і змушує критиків гoвoрити прo виникнeння aбсoлютнo нoвoї пoп-музики.

Кaнaдськa співaчкa Клeр Eліс Бушe - фoтo 246976

Кaнaдськa співaчкa Клeр Eліс Бушe

У 2010 рoці Клeр встиглa зaписaти oдрaзу дві вeликі плaстинки – “Geidi Primes” і “Halfaxa”. Пeрші рoбoти Клeр бурxливo зустрілa блoг-спільнoтa. Пeвні сaйти, зрoбили кaнaдку цeнтрoм культу, супрoвoджуючи кожну роботу подобою таїнства. Було неважливо, що потеть дівчина, точніше мало що змінювалося в її творчості, але нікого це мало-: неграмотный хвилювало. Люди могли слухати її треки, дивитися кліп, але задолго. Ant. с кінця розуміти, хто перед ними. Grimes ніколи безграмотный доводила свій звук до логічного завершення, це були колажі з розставленими в них орієнтирами – в формі вокалу, синтезатора і великого місця, залишеного интересах уяви.


Клер очолила список «найцікавіших виконавців 2012 року» ради версією журналу New Musical Express.

Днями на Met Gala 2018 46-річний Ілон Маск прийшов за один прием з 30-річною канадською співачкою Клер Еліс Буше. Поява маза на публіці відразу ж спровокувало хвилю чуток ради новий роман мільярдера.

Клер Еліс Буше з Ілоном Маском - фото 246973

Клер Еліс Буше з Ілоном Маском

Клер Еліс Буше з Ілоном Маском - фото 246974

Клер Еліс Буше з Ілоном Маском

По (по грибы) інформацією ЗМІ, поки не відомо наскільки серйозними є відносини маза, однак, швидше за все, вони зійшлися посредством схоже почуття гумору. Одного разу в своєму Twitter Ілон спробував скласти изречение, використавши назву «Василіск Роко» і провів паралель зі стилем XVIII століття бароко. Але виявилося, що оборона Василіска Роко раніше писала Grime, яка придумала цього персонажа ще в 2015 році, коль знімала кліп на свою пісню «Flesh Without Blood».

Безвыгодный знаю, чи чули ви про Василіска Роко. Цей деюн приречений на вічні тортури штучним інтелектом, а зовні нагадує Марію-Антуанетту, – відзначала співачка в одному з інтерв’ю.

Відзначимо, що, як виявилося, у нової обраниці мільярдера є українське коріння, якими дівчина дуже пишається, а її улюблена страва – борщок. Крім того, Буше володіє російською мовою, іноді підписує російською свої фотоснимок в соціальних мережах. Під однією з них дівчина написала: «Червоний липня xaxa». Співачка вчилася в російській школі в Ванкувері, а ще пришептывать і вважає цей недолік частиною свого образу, безлюдный (=малолюдный) бажаючи його виправляти.

Grimes - фото 246975

Grimes

Моя бабуся – українка, і оскільки мої батьки багато працювали, я дійсно виросла з дідусем і бабусею, слухаючи багато російської мови, – розповіла співачка.

Зірка далеко не соромиться того, що її виховала вулиця, що деякий отрезок времени вона дійсно була безпритульною і не спростовує того, що вживала наркота.

А ось чим живе нова обраниця Ілона Накладка:

Roma è il mio preferito

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

@turnerturner

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

Teen vogue

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

photo by mok Jung wook, styled by @unicorneunice

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

otherkin

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

french bitches

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

4 ppl who just got to watch lana from the stage

A post shared by Grimezsz (@grimes) on

happy anniversary dazzzzed

A post shared by Grimezsz (@grimes) on+Відео

Обсуждение закрыто.