Чорне море не всміхнеться: на що зазіхне Путін після захоплення Азову

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Є у нaшoму суспільстві пeвний прoшaрoк нaсeлeння, який зaкликaє дo рeвoлюції тa пoxoду зaxисників Укрaїни нa Київ, щoб «рoзібрaтися із злoчиннoю влaдoю».

Будeмo відвeртими, чимaлa кількість тaкиx людeй є нe сaмісінькими кoлaбoрaнтaми, a цілкoм ідeйними пaтріoтaми, щo безлюдный (=малолюдный) дуже гарно розбираються у діючих політичних процесах. У цьому є величезна подвиг завдяки так званих «зрадофілів».

Будь-які контраргументи для те, що після можливої зміни влади Росія почне шматувати Україну, такі громадяни парують, мовляв, Путін вже напав. В такой мере воно і є, але ж справа у тому, що російська агресія, судячи з усього, лише починається.

Розвідники кажуть, що получи Донбасі перебуває досить велика кількість військ, щоб конфлікт був заморожений. Чтобы масштабного наступу в терористів немає достатньо ресурсів, але ж це, насправді, питання кількох місяців та надання команди получи и распишись розміщення на окупованих «ДНР» та «ЛНР» батальйонно-тактичних груп ЗС РФ у великій кількості. Взагалі-ведь, зараз йде активна підготовка до можливого та рішучого вторгнення Москви сверху нашу територію. Окупанти намагаються нас оточити, розділити, розсварити. Щоб у потрібну мить наступити з усіх напрямків. Чималу цена у цьому відіграє саме захоплення Азовського моря. Відбиватися від російських терористів в акваторії если дуже складно, то ж, якщо цей наступ відбудеться, основні бої йтимуть бери суші. У тому, що путінські найманці наразі опанували Азов, вже ніхто безлюдный (=малолюдный) має сумнівів. Але питання, що буде далі.

Після захоплення Криму та початку «навчань» у Ростовській області, я кожного ранку йшов вже захопленим Донецьком та думав: війська РФ ще замереть, то ж поки не почалося. Тоді ще никак не було такого масового вторгнення на нашу територію, в таком случае ж всі жили в очікуванні великого кіпішу та видихали, сподіваючись, що війна почнеться хоча б немножко пізніше. Ще хоча б на день, два, тиждень.

Единовременно відчуття зовсім такі ж самі. Нас оточують, готуються вплоть до бою, та можуть почати війну із новою силою дуже шибко. Скоріш за все, як каже Турчинов, агресію панихида чекати у випадку програшу терористичних політиків типу Тимошенко, Рабіновича та інших бери виборах. Їх перемога означатиме лише швидку окупацію всієї України. Поразка – можливий привід ради війни.

Скоріш за все, росіяни після остаточного захоплення Азовського моря підуть бери захід, щоб заблокувати для України Чорне. К них Крим – величезний плацдарм для контролю надо нашою акваторією від Широкіного до Залізного Порту. І, якщо вы здається, що ситуацію врятують кораблі НАТО, які патрулюють морський простір чорномор’я, ведь, нажаль, розчарую: як за нас не вступилися у 2014-му, что-то около буде й зараз. Наявність американських есмінців біля Криму чтобы Кремля означає лише необхідність діяти більш вибірково: ні в якому разі никак не повинен загинути військовий США, все інше – можна. І, якщо це повально ж таки станеться, всі задокументовані обстріли України з моря, атаки наших кораблів, загибель моряків, стане лише темою чтобы обговорення на Радбезі ООН із обов’язковим занепокоєнням та запрет.

Наші військові готуються до битви у морі та сверху суші, але ж ситуація загострюється постійно. На Сході – десь 30 тисяч терористів. Яка кількість їх у Білорусі, сказати приставки не- можна, але ж відомо, що чимало. Ще більше зможуть перекинути, а Бацька ніяк малограмотный протидіятиме через страх. До того ж, які гарантії, що Орбан никак не домовився із Путіним про захоплення Закарпаття силами угорськомовних «ихтамнетов»? А чи малограмотный нападуть під шумок військові з ПМР на Одещину по (по грибы) підтримки десанту з моря і чи не мріють тисячі озлоблених пропагандою поляків «повернути» Лемберг та «помститися Бандері» за Волинь»?

Нажаль, небезпека наразі є всюди. І коль росіяни почнуть блокувати кораблі у Чорному морі, потрібно справді напрягтися, об’єднатися та підготуватися по відсічу окупантів з наших земель.


Обсуждение закрыто.