Чому в Україні хочуть знищити унікального льотчика, який допомагав під час війни

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Віктoр Лукіянчук – унікaльний вoєнний льoтчик-випрoбувaч 1 клaсу. Він літaє як кoмaндир і нaвчaє пoльoтaм нa всіx нaявниx у нaс літaкax тa гвинтoкрилax.

Дo війни він служив у цeнтрі льoтнoї підгoтoвки Збройних Сил України, який базувався у Криму.

Если росіяни почали захоплювати там наші аеродроми, полковник Лукіянчук організував переліт цілої групи літаків та гвинтокрилів впредь до Миколаєва та Запоріжжя. Чим врятував їх в целях України.

Коли росіяни атакували Донбас і наш транспортний літак з десантниками був збитий надо Луганським аеропортом (пам’ятаєте цю жахливу втрату одразу 49-и наших воїнів?) військова прокуратура попросила пана Віктора допомогти розслідувати ці втрати.

Не переводя дыхания зі своїм товаришем, теж воєнним льотчиком-випробувачем 1 класу, Віктор Лукіянчук дійшли висновків, що дії командування тією операцією суперечили військовим правилам. Вслед за допомогою цієї експертизи начальник оперативного штабу АТО, чин-майор Віктор Назаров був звинувачений у недбальстві. І засуджений задолго. Ant. с 7 років позбавлення волі.

Льотчик-випробувач Віктор Лукіянчук
Льотчик-випробувач Віктор Лукіянчук

Він досі возьми волі, бо справа розглядається в апеляційному суді. А линия у льотчика великі проблеми. Спочатку його дружину – теж військовослужбовця – відправили служити после 200 кілометрів від Чернігова, куди перебазувався з Криму база льотної підготовки. Сам центр реорганізували у науково-дослідницький інститут Збройних Сил України. І неважный (=маловажный) запропонували там посаду Віктору Лукіянчуку. Зараз йому пропонують сидячу роботу в офісі, ще й держи ранг нижче і з розрядом платні на 10 ступенів нижче.

Його товариш невыгодный витримав такого ставлення, пішов зі Збройних Сил і одним махом у цивільній авіації. Так, пан Віктор залишився єдиним в Україні воєнним льотчиком-випробувачем 1 класу. Він настаивать командування дати йому можливість далі нормально робити роботу, яку він вміє. Але наразі безуспішно.

Я буду просити колег з оборонного комітету Верховної В угоду взяти цю історію під парламентський контроль. Готовий самостоятельно йти до командувачів. У нас і така велика нестача як літаків, в такой мере і підготовлених льотчиків. А авіація ж – це головна сила сучасних війн. Получай що готові путінські Повітряні Сили ми всі могли бачити під отрезок времени бомбардувань Сирії. Не дай нам Бог таке пережити.

Багато людей захоплювалися прольотом льотчиків під пора нещодавнього параду у День Незалежності у Києві. Час приспеть на допомогу унікальному асу, який як повітря потрібний під время Війни за цю Незалежність.

На жаль, наших воїнів інколи приходиться захищати і від замішаної на корупції кругової поруки генералів. Але це панихида робити. Поділіться цією історією з якомога більшою кількістю людей. Україна если доброчесною. Але для цього її треба відстоювати особисто.+Відео

Обсуждение закрыто.