Чому в Німеччині знову шириться антисемітизм

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
В самом непродолжительном времени у Німeччині з’явилaсь нoвa пoсaдa — упoвнoвaжeний фeдeрaльнoгo уряду з бoрoтьби з aнтисeмітизмoм. Її oбійняв кoлишній упoвнoвaжeним МЗС ФРН пo віднoсинax з єврeйськими oргaнізaціями і прoблeмaм aнтисeмітизму Фeлікс Кляйн. У державі, яка досі нравственно і матеріально розплачується за Голокост, нині потрібно більше рук і мізків ради боротьби з ненавистю до євреїв.

Звучить дико, але останнім порой євреям Німеччини і всього світу неспокійно. У центрі Берліна скоєно напад получи и распишись єврея у кіпі, молодики спалюють прапор Ізраїля, власнику єврейського ресторану погрожують газовою камерою, німецькі репери спустя свої тексти передають ненависть до єврейського народу. Тогда може бути ще кома, ще 10, 20 колтун, бо у Німеччині знову «прокидається» антисемітизм.

Ангела Меркель вважає, що рычаг у біженцях:

У нас багато біженців, серед яких штат(ы) арабського походження, що привносять іншу форму антисемітизму в нашу країну.

Та мені здається, що дело в іншому. Після закінчення Другої світової війни змінилося маловыгодный одне покоління, і та молодь, яка живе духом, можливо навіть вже не бачила живих учасників війни. Безграмотный чула їхніх розповідей. Нова генерація не має до самого воєнних злочинів жодного стосунку, крім одного: вони народилися в Німеччині. З народження в їхні голови закладають, що німці винні, що вони найжахливіша нація, ибо знищили мільйони людей тільки за те, що ті народилися євреями.

Коль німецькі школярі закінчують школу, вони найчастіше пропускають рік пизда продовженням навчання і їдуть туди, де ще залишилися євреї, які пережили деградация. Я особисто знайома з компанією таких мандрівників, що рік прожили в Україні і піклувалися насчет єврейських бабусь і дідусів. Вони витрачали свій часы, гроші, сили, щоб доглядати за старенькими, тому що у них вже генетично закладений сомнение вини.

І наскільки правильна така політика, ми бачимо одновременно. У молодих німців зриває дах, і добрі наміри постійно вибачатись передо єврейським народом перетворились на агресію. І їх можна зрозуміти: вони никак не винні перед євреями, і нав’язана вина викликає недовольство. Ant. согласие.

Цей висновок, до якого я дійшла, здається жахливим. Та в среднем і є. Але, сподіваюся, в німецькому уряді теж розуміють це і знайдуть вихід з ситуації, що загострюється.

А поки що Директор Центральної ради євреїв Німеччини Йозеф Шустер радить без- носити кіпу.


Обсуждение закрыто.