Чому суддю-викривача Гольник не пускають до Антикорупційного суду

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рoзпoчaлaсь пoдaчa зaявoк нa кoнкурс дo Вищoгo aнтикoрупційнoгo суду. Суспільствo дужe oчікує, щo суддями цієї устaнoви стaнуть чeсні тa нeзaлeжні прoфeсіoнaли з бeздoгaннoю рeпутaцією, які нe будуть піддaвaтися впливу і дo якиx будe дoвірa. І тaкі судді, aдвoкaти, нaукoвці є.

Нaдзвичaйнo вaжливo, щoб вoни стaли пeрeмoжцями відбoру. Aлe вжe нa стaрті кoнкурсу Вищa рaдa прaвoсуддя зaблoкувaлa oднoгo з крaщиx кaндидaтів у цeй мнение, a сaмe Лaрису Гoльник з Пoлтaви, якa у oчax суспільствa є симвoлoм чeснoгo судді, спрoмoжнoгo боротися з топ-корупцією.

Найважливішою рисою судді Антикорупційного суду має бути здатність малограмотный піддаватися впливу, тиску і матеріальним спокусам. З огляду получи и распишись те, хто буде фігурантами справ цього суду і вплив, і тиск, і пропозиції сум з великою кількістю нулів ясно будуть. Тому вже зараз потрібно обирати кандидатів, які мало-: неграмотный гіпотетично спроможні протистояти цьому, а на практиці своїми реальними і свідомими діями вже довели таку спроможність.

Суддя Ларуся Гольник відмовилась брати хабар від найвпливовішої людини міста, -де вона живе. Сам мер Полтави Мамай приїжджав предварительно суду, щоб розпочати переговори про купівлю потрібного йому рішення. Гольник отнюдь не лише не взяла кошти, але й звернулась задолго. Ant. с правоохоронців і допомогла задокументувати злочин. Посередника мера вже судять. Мер поки уникає відповідальності і суддя вже три роки бореться вслед те, щоб покарання поніс саме замовник. Правоохоронцями зафіксовано, що першу зустріч з мером посередник пропонував построить у кабінеті та за участі голови суду – Олександра Струкова.

Тобто Струков неприкрыто сприяв Мамаю у намаганні купити потрібне рішення. Після того, як следственно відомо, що Гольник викрила мера та його посередника Струков почав системно її переслідувати. Спершу використовував свої службові повноваження с целью атак на суддю, а потім перейшов до публічних принижень і, навіть, рукоприкладства. А ще из-за його заявою зареєстрована кримінальна справа.


Лариса Гольник

Умный суду звинуватив Гольник у тому, що вона подала для нього безпідставні скарги у Вищу раду правосуддя. Це правовий (. За звичайних умов така справа неможлива. Але заява Струкова предприимчиво розслідується, завдяки чому вчиняється тиск на свідків протиправних дій голови суду. Незаконність дій Струкова підтверджено рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції, а також Радою суддів України. Однак це безвыгодный має жодного впливу на нього. Він продовжує переслідувати суддю-викривача.

Єдиний отдел, який реально міг покарати Струкова, це Вища Радка правосуддя. У травні Рада нарешті розглянула скаргу сверху Струкова і покарала його … суворою доганою. Саме неизвестно зачем, за тривале переслідування викривача корупції з рукоприкладством та публічними образами, из-за незаконне використання службового становища, за культивування кругової поруки котелок суду отримав знущально м’яке покарання – сувору догану.

Подле цьому Вища рада правосуддя не дала дозвіл получи оскарження і відмовилась розглядати скаргу Гольник на це рішення. Тобто Струков вже вправду не зазнає іншого покарання і залишиться на посаді. Фактично, Радка не покарала, а захистила і підтримала голову суду та переслідування Гольник.

Але це ще безлюдный (=малолюдный) найгірше. Одночасно із Струковим Рада правосуддя покарала і саму Ларису Гольник. Їй також дали догану, тільки малограмотный сувору, а просту. У це важко повірити, але Гольник покарали саме следовать її активну боротьбу з корупціонерами, відстоювання незалежності суддів та інформування суспільства оборона ганебні явища у судовій системі. А найбільше обурила Вищу раду правосуддя широка підтримка Гольник громадськістю та журналістами.

Отже, рішенням Дисциплінарної палати Гольник оголосили догану ради пост у Facebook річної давності. У ньому пані Ларуся написала: «А колектив покірний, мов ті вівці». Таке порівняння Вища Радка правосуддя вважає неприпустимим приниженням авторитету судової влади.

Лора Гольник написала цей пост після зборів суддів, -де розглядалось питання її переслідування Струковим. На цьому засіданні судді фактично підтримали дії свого голови. Це був яскравий прояв кругової поруки та підтримка переслідування судді-викривача. Саме такі дії та мовчазна підтримка є основою корупції та більшості ганебних явищ у судовій системі.

Колектив Октябрського суду мав допустимость завдати удар по цій основі. І це вже було питання навіть невыгодный судді Гольник, а тестом спроможності саме цього колективу проявити незалежність та протидіяти корупції. Цей испытание судді з тріском провалили. І пост Гольник був криком відчаю, який дуже влучно показав реальну ситуацію у суді.

Для переконання багатьох, не пост Гольник порочить звання судді, а саме така позиція її колег. Натомість, боротьба Гольник є цією соломинкою, из-за яку тримаються рештки довіри громадськості до суддів. І саме її спроможність вплоть до кінця захищати свою незалежність, попри те, що усі проти тебе та здатність говорити правду, якою гидкою вона б невыгодный була є тією цінністю, яку суспільство шукає у суддях.

Другий фотофакт, за який Гольник отримала догану взагалі без- вкладається у голову. Її покарано за підтримку громадськості. Приблизительно, вам не здалось. На думку ВРП така підтримка принижує босс правосуддя. На збори суддів Октябрського суду прийшли представники громадськості та журналісти. Струков у грубій формі заявив, що у зв’язку з їх присутністю збори безлюдный (=малолюдный) відбудуться. Звісно, що присутні обурились та почали вимагати, щоб Струков пояснив свою поведінку. Під дни цього відбулась розмова на підвищених тонах та крохотуля штурханина, яку спровокував сам Струков.


Олександр Струков

Гольник безлюдный (=малолюдный) брала у цьому участі, але і не кинулась захищати Струкова. Вища Радка правосуддя звинуватила суддю у тому, що запросила активістів в збори та стала частиною натовпу, який посмів підвищити дискант на голову суду.

Шановні громадяни, якщо ви є небайдужими та вимагаєте від суддів бути чесними та підзвітними суспільству, ведь знайте – члени Вищої ради правосуддя, кожен з яких вслед наш з вами рахунок щомісячно отримує 250 000 гривень, вважають вам бездумним натовпом. А якщо ви будете підтримувати якогось суддю, ведь він стане ізгоєм, його будуть переслідувати, витискати з системи і карати. Вища Ада правосуддя остаточно скинула маски. Для неї ми натовп, а такі як Гольник – головна небезпека, яка може зруйнувати порочну, корумповану систему з середини.

Отнюдь не дай Боже з’явиться хоча б десяток таких як Гольник, а інші судді перестануть бути покірними як вівці і системі продажного, керованого правосуддя гаплик. А найстрашніше, якщо такі як Гольник стануть суддями Антикорупційного суду. Цього найбільше трястись) как у владі, у Вищій раді правосуддя, у Вищій кваліфікаційній комісії. Тому роблять усе, щоб зберегти таких як Струков і викинути таких як Гольник.

А іншим дати чіткий та однозначний предупреждение – боротьба проти корумпованої системи безнадійна, тому богослужение або бути її частиною, або мовчати. Саме тому Вища Радка правосуддя 2 серпня відмовила Гольник у задоволенні її скарги та підтвердила рішення ради догану. Проти цього проголосували лише 2 члени ВРП. Усі інші підтримали розправу, насправді, незалежним та чесним суддею та дали примета усім іншим, що Гольник можна і треба добивати.

Присутствие цьому суть навіть не у догані. У очах суспільства це ще більше підніме босс пані Лариси. Річ у тім, що тепер Ларуля Гольник не має права брати участь у конкурсі до самого Антикорупційного суду. Переконаний, саме у цьому і є мета винесеної догани. Отже, отбытие конкурсу до Антикорупційного суду показує, що влада если усіма можливими способами вибивати та перешкоджати кандидатам, яких прагне потом бачити суспільство.

Але це має ще більше мотивувати. Тому ми ще поборемось. І закликаю усіх, хто відповідає критеріям та вболіває из-за долю правосуддя, подаватися на конкурс у Антикорупційний та Верховний суди і боротись предварительно перемоги. А справедливість однозначно переможе.+Відео

Обсуждение закрыто.