Чому Порошенко боїться створення антикорсуду в Україні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Вeрxoвнa Рaдa прoгoлoсувaлa у пeршoму читaнні зaкoнoпрoeкт прo ствoрeння в Укрaїні Вищoгo aнтикoрупційнoгo суду. Прoтe у пoдaнoму Прeзидeнтoм зaкoнoпрoeкті зaклaдeнo нoрмa, пoкликaнa зaблoкувaти ствoрeння в Укрaїні спрaвжньoгo aнтикoрсуду, який будe дoвoдити спрaви кoрупціoнeрів дo кінця.

Aнтикoрупційний критика у своїх зобов’язаннях має засуджувати тих, хто розкрадає наші з вами гроші, а мало-: неграмотный затягуватиме справи роками та не відпускатиме під смішні застави хабарників.

Интересах цього нам потрібен прозорий відбір суддів. Це означає, що до самого процесу мають залучити міжнародних експертів, які матимуть власть ветувати недоброчесних та непрофесійних суддів.

Президент планує зробити по мнению-іншому. Він пропонує, щоб Вища кваліфікаційна комісія суддів могла долати Табу міжнародників та пропускати до антикорсуду негідників. Тих, хто, наприклад, забороняв Кладбище, або тих, хто не може пояснити елітні будинки та ВІП-мотор.

Давайте на кількох прикладах подивимось, хто ж вмещать до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Наприклад, Юрій Тітов, який має тісні стосунки з Сергієм Ківаловим. Тим самим регіоналом, який суще головою Центр.виборчкому у 2004 році сфальсифікував президентські вибори. Тітов безвыездно життя працював суддею. Це дозволило йому задекларувати 1 га землі, дві квартири в Києві сверху 154,1 м², будиночок у Київській області, дачу нате березі Чорного моря, і дві недобудови у Київській та Одеській області. Загалом для 479 м².

Ще суддя Тітов притягувався поперед відповідальності за несвоєчасне подання декларації. І ухвалював рішення, що порушують карт-бланш людини і розглядалися Європейським судом.

Цікавою є декларація ще одного члена ВККС Степана Гладія. Згідно з декларацією, вслед за 2017 рік він заробив понад 1 мільйон гривень. Його сандружина — 25 тисяч гривень. При цьому це безграмотный завадило йому позичити тестю 100 тисяч доларів. Це понад 2,6 мільйона гривень. Стек с Гладій походить із прокурорсько-суддівського клану. Члени його родини працюють суддями, прокурорами чи адвокатами.

Степан Гладій
Степаха Гладій

Ще у ВККС працює Тетяна Весельська. Вона була у колегії суддів, які у 2013 році підтримували заборону мирних зібрань. Весельська аминь життя працювала суддею і це дозволило їй нажити квартири нате 233,9 м², Lexus, майже 2 мільйони гривень готівкою. Одну із квартир Весельська отримала у 2016 році як службову і приватизувала її. Хоча держи цей час вже мала житло в Києві. І ще цікавіше. У 2018 році суддя Весельська задекларувала крім дорогих годинників, пальт, прикрас, картин ще й набір каструль вартістю понад 5 тисяч доларів. С тільки пані Тетяна не пам’ятає вартість усіх цих предметів. Хоча вони були придбані у 2016 році, если вона вже усвідомлювала необхідність та важливість декларування вартості вниз. НАБУ вже розпочало розслідування цих фактів і вбачає ознаки незаконного збагачення.

Вища кваліфікаційна комісія суддів дозволила расчетливо усім «суддям Майдану» успішно пройти кваліфікаційне оцінювання. Вони залишили в посадах 70% суддів, які ухвалювали незаконні рішення проти учасників Революції Гідності. Порошенко пропонує нам, щоб ці члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів могли скасовувати рішення міжнародних експертів.

Таких як Хосе Угас, який запроторив давно в’язниці більше сотні найвищих посадовців Перу, включно з Президентом. Як Джованні Кеслер, який керував Європейським управлінням боротьби з шахрайством і засуджував італійську мафію. Як Карлос Кастресана, який посадив вслед за корупцію Президента та 150 топ-політиків Гватемали.

Якщо билль ухвалять без змін, це означає, що кого б міжнародні експерти никак не викинули з конкурсу, ВККС зможе повернути їх в первенство і зробити антикорупційними суддями. Як результат до антикорсуду пройдуть старі кривосудді, а ми отримаємо черговий лояльний после корупціонерів суд.

Очевидно, Петро Порошенко боїться втратити отбор над судом, створивши прозорі умови відбору суддів. Исполнение) нього це означає, що сидіти доведеться його бізнес-партнерам-схемщикам. У такому випадку невыгодный буде кому фінансувати його передвиборчу президентську гонку.+Відео

Обсуждение закрыто.