Чому Наталія Поклонська досі громадянка України

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oдіoзнa дeпутaт рoсійськoї Думи Нaтaлія Пoклoнськa, більш відoмa як кoлишній кримський прoкурoр няш-мяш, зaлишaється укрaїнськoю грoмaдянкoю. Причинa — бeздіяльність укрaїнськиx прaвooxoрoнців.

Нaтaлія Пoклoнськa – кoлишній самопроголошений обвинитель Криму, яка зрадила Україну та перейшла получи бік окупаційної влади Росії. Вона переїхала поперед Москви, ставши депутатом Державної Думи Росії.

Абсурдность полягає в тому, що навіть у державних документах Поклонська визнана громадянином Росії. Редюит 821 Додатку 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Насчет застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів-санкцій». Дальше повідомляється про накладення санкцій на Поклонську Наталію Володимирівну, 1980 року народження, громадянку Російської Федерації.

Називаючи росіянкою Поклонську в рішенні РНБОУ, в офіційних відповідях правоохоронці пишуть, що їм нічого приставки не- відомо про наявність російського паспорту. В РНБО пояснили, що інформацію насчет російське громадянство їм надали з Міністерства закордонних справ, а МЗС пише, що їм нічого оборона це невідомо.

Наталія Поклонська
Наталія Поклонська

У листі від головного військового прокурора Анатолія Матіоса йдеться для те, що у Генпрокуратурі документальне підтвердження набуття громадянства Росії Поклонської відсутнє.

Це – типовий фурнитура подвійних стандартів, адже не так давно було позбавлено спочатку громадянства, а потім і повноважень народного депутата колишнього радикала Артеменка. І забрали український документ саме на підставі листа Генпрокуратури. Тобто, коль треба зводити політичні рахунки, за необхідності влада припиняє громадянство ради лічені дні.

Андрій Артеменко
Андрій Артеменко

Так сталося з Михайлом Саакашвілі та його колишнім заступником за Одеській області Сашею Боровіком. А в історії з Поклонською невыгодный можуть розібратися з цим питанням вже протягом чотирьох років.

Поклонська є уособленням авторитарного режиму країни-агресора. Поки вона була таким (образом званим прокурором Криму, тобто головним законником бери анексованому півострові, 8 громадських активістів пропали безвісти, а 27 – потрапили следовать ґрати.

Переїхавши до Москви, Поклонська продовжила свою абсурдну політичну діяльність. Что-то около, нещодавно вона засудила поведінку журналістів, які оголосили воздержание Держдумі через скандал з главою комітету з міжнародних справ Леонідом Слуцьким, звинуваченого в домаганнях. Тобто вже ставши російським політиком в центральному рівні, вона продовжує асоціювати себе з ганебним нехтуванням базових прав людини. І быть цьому залишається громадянкою України.+Відео

Обсуждение закрыто.