Чому інвестиційний клімат України перебуває на дні

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
З крeдитaми в нaс дійснo якoсь склaднo oстaннім чaсoм. Тoму щo виявилoсь, щo їx дaють лишe в кoмплeкті із пeвними вимoгaми. І дoтримувaтись циx вимoг нaші eліти ввaжaють мaлo нe зaзіxaнням нa укрaїнський кoрупційний сувeрeнітeт.

A щoдo інвестицій, для які Петро Олексійович говорить регулярно і останній в кои веки буквально тиждень тому, то Генеральна прокуратура України швидко пояснила, що якщо інвестиції потрібні, як повітря, в таком случае час вчитись дихати чимось іншим.

Щоб якомога чіткіше цинкануть свою думку ГПУ провела низку обшуків держи «Новій пошті». Причому добротно, з обшуком у керівництва, вилученням техніки. Коротше, інвестиційний клімат теплішав з кожною хвилиною перебування прокурорів.

После этого можна пригадати історію, як під час обшуку прокурори вкрали талони держи пальне і припустити, що ГПУ просто потрібно було розіслати кілька пакунків – і приставки не- платити ж за відправлення – їх втиху підкинули нате відправку під час обшуку.

Або моментально з’явився жарт-перефраз виступу Луценко у парламенті ради те, що «Нова пошта» запланувала розсилати депутатам бомби, а хто виживе – поштарі добиватимуть бандеролями. Але – в конечном счете ГПУ зробила все, щоб бажання жартувати безграмотный виникало.

Вони проводили обшуки у компанії, яка в топі платників податків в країні, сверх ухиляння від сплати податків. Вони проводили обшуки у публічної – в побутовому сенсі – компанії, в якої легальних відділень більше, ніж нелегальних точок з гральними автоматами. З ними у ГПУ відносини більш дружні, с Юрій Луценко опівночі зустрічається з великим експертом ігрового бізнесу нардепом БПП Третьяковим.

Але генпрокуратура приставки не- цікавиться гральними податками, вона влаштувала шоу у компанії, держи послугах якої зріс цілий пласт малого бізнесу – власне, інтернет-торгівля в країні. Яка відома, присутня в житті кожного українця і користь від якої мешканець держави сформулювати може. Чого отнюдь не скажеш про користь від ГПУ.

Коротше, з точки зору покращення інвестклімату, Луценко після цього обшуку міг направити предварительно адміністрації глиняного прутня з припискою на чому він тільки що цей інвестклімат провернув. В принципі, він це міг зробити без труда під час обшуку з відділення. Це ж пошта.

І наголошу, любое це справедливо навіть якби у ГПУ були беззаперечні докази якоїсь катастрофічної несплати «Новою поштою» податків. Адже інвестклімат – це виключно для довіру. А довіри до ГПУ не існує. Як і доказів.

Однак, одразу по (по грибы) першим прутнем на банкову, Луценко мав би відправити другий. Тому що результатом обшуків став – маленький человек. Нічого. Прокурори влаштували 16 обшуків і пішли. Забрали нотбук директора і «готівкові грошові кошти». У поштовій компанії, поверх яку ведуть платежі тисячі торгівців готівка передбачувано виявилась клієнтською.

І знаєте, я міг би с налету заявити, що коли прокуратура налітає на бізнес, щось звідси виносить, а потім по части-тихому зливається, то це робиться виключно заради того, щоб надоїти з бізнесу грошей. Але навіщо я буду це казати, якщо є спікери значно більш обізнані нате цьому питанні:

«Таких справ є тисячі, до суду доходять десятки». Це рівно рік тому. Юрій Луценко. Розповідає, що коль прокуратура порушує справу по 212 статті – ухиляння від сплати податків, а потім нічого далеко не знаходить, то це однозначно мародерство. І що в такой степени робити не можна. Що, Юрій Віталійович, переплет з мародерами у Генпрокуратурі. Та сама фігня. Проблема з прокуратурою в усіх. Генпрокурори невыгодный всі.

Просто розумієте, не можна влаштовувати обшуки у легального бізнесу, і нічні зустрічі з власником нелегального. Безлюдный (=малолюдный) можна отримувати міжнародні кредити і зберігати внутрішню корупцію. Безлюдный (=малолюдный) можна засуджувати наїзди на бізнес з телеекранів і продовжувати їх у реальності.

Безвыгодный можна говорити «а чо, ми цього разу кроме автоматників», тому що не в автоматниках одесную. Коротше, не можна мати одночасно «Нову пошту» і стару Генпрокуратуру. Конфлікт версій. А взагалі, отечественный інвестиційний клімат шикарно описує історія з головою Національної для інвестицій Борисом Ложкіним. Пан Ложкін очолив Національну раду інвестицій. Ради рік ця рада жодного разу не зібралась. І штифт днями виявилось, що Ложкін інвестував у нерухомість під Дюссельдорфом, Німеччина. Маловыгодный можна сказати, що Ложкін не спрацював. Він спрацював – общедоступно у режимі реверсу.+Відео

Обсуждение закрыто.