Чим Уганда відрізняється від Росії?

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Oстaннім чaсoм нoвини з Угaнди пoпaдaють у світoві тoпи: зaяви прeзидeнтa цієї крaїни Йoвeрі Мусaвeні спричинили спрaвжній вибуx у ЗМІ. Ще безлюдный (=малолюдный) вщухли дискусії про людські роти, що далеко не призначені для сексу, як слідом за президентом почала шокувати міністр фінансів Уганди Матіа Касаійя.

Скоро вона поділилася з угандійцями радісною звісткою: скоро користування соціальними мережами спустя стільниковий зв’язок буде коштувати всього-навсього 1 долар держи місяць. Ні, плату не зменшили, бо одним духом її просто немає — жителі Уганди сидять у соцмережах безкоштовно.

Але земля радісна, оскільки «вписується в загальну політику влади країни з боротьби із соцмережами». Та й у бюджеті грошенят побільшає. У світле майбутнє чохом крокують жителі демократичної республіки Уганди, у якій певний время була лише одна партія.

У соцмережах демократія Уганди яскраво проявлялася і раніше – під дни виборів доступ до них блокувався. Також уряд має получай меті встановити новий податок – на чутки. Знову ж таки у соціальних мережах. Можливо, во весь опор, щоб опублікувати пост, угандійцям потрібно буде прикріпити по нього скани усіх потрібних документів, своє свідоцтво насчет народження, копію паспорта і заяву, завірену у нотаріуса, який підтвердить, що фотографія засинаючого котика далеко не є чуткою.

Тим часом у Російській Федерації заблокували месенджер Telegram, а 21 квітня тисячі росіян припинили користуватися пошуковиком Google. І безвыгодный тому, що солідарні з курсом партії, а тому що пошуковик та його інструменти заблоковані з невідомих причин. Ходять чутки, що це безграмотный збій системи. У даному випадку росіян може порадувати хіба що тетя, що вони не в Уганді – податок получи чутки платити не доведеться.

Хоча загальні настрої верхівок Росії та Уганди відрізняються хіба що тим, що російський руководитель не закликає використовувати рот виключно для їжі. Поки що.


Обсуждение закрыто.