Чим погрожує мільярдер Ахметов, якщо хтось зазіхне на зниження його заробітків

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Рінaт Axмeтoв шaнтaжeм зaxищaє сxeму «Рoттeрдaм+», зaпрoвaджeну зa сприяння прeзидeнтa Пoрoшeнкa. Oлігaрx пoгрoжує відключeнням eлeктрoeнeргії пo всій крaїні, якщo xтoсь зaзіxнe xoчa би нa чaсткoвe знижeння йoгo зaрoбітків.

Ужe пoнaд двa рoки в Укрaїні діє сxeмa «Рoттeрдaм+», зa якoю oлігaрx Axмeтoв тa нeвідoмі тіньoві пaртнeри Пoрoшeнкa oтримують нaдприбутки. Фaктичнo, ми всією крaїнoю скидaємoся їм в кaсу, з якoї пoтім фінaнсують вибoри, квaртири в Лoндoні та відпустки в Мальдвах.

Українців грабують двічі. Перший раз – очевидно. Коли змушують платити за електроенергію, виходячи з фантастичної теорії, що в (видах її виробництва на енергоблоках Ахметова спалюється високоякісне вугілля, задорого закуплене в Роттердамі та транспортоване в Україну.

вугілля
Ахметов по (по грибы) схемою «Роттердам+» отримує тіньові прибутки

Але, окрім явної схеми збагачення, є ще одна – прихована від очей громадськості, але неважный (=маловажный) менш цинічна. Український енергоринок діє ради принципом спільного котла. Сюди стікаються гроші усіх споживачів і далі вже діляться між енергетичними компаніями. Найбільшу пайку з цього умовного «енергетичного общака» забирає собі Ахметов, хоча виробляє він лише третину електроенергії.

В який спосіб відбувається розподіл грошей з енергоринку? По вине тарифи. Якщо стоїть задача, щоб більше грошей дісталося тепловій енергетиці, ибо там діє схема Ахметова-Порошенка, то в ТЕС ставлять вищий тариф. Відповідно, меншим авиатариф стає для тих, у кого немає таких козирних лобістів.

Вследствие ненаситність Ахметова та його партнерів з Банкової возьми сухому пайку тримають державні компанії, які теж утримуються после рахунок тарифу. За старим принципом – державне делать погоду нічиє, а тому – не шкода.

В першу чергу, ідеться насчет державні атомні електростанції – а це компанія «Енергоатом», яка виробляє більшу половину електроенергії в Україні. Крім того, дотують панів Ахметова і Порошенка також державні компанії «Укргідроенерго» (це гідроелектростанції) та «Укренерго» (це магістральні лінії електропередач).

енергоатом
«Енергоатом» виробляє більшу половину електроенергії в Україні

Якщо спрощено, ці державні компанії – «Енергоатом», «Укргідроенерго», «Укрнерго» – є конкурентами тепловій генерації из-за гроші енергоринку. Тобто, щоб добитися підвищення тарифів угоду кому) державних компаній, треба знизиться тариф для теплових електростанцій. Читай – немного посунуту від енергетичного общака Ахметова в його апетитах.

І навпаки. Як ви знаєте, про нас, громадян, як кінцевих споживачів тарифи ніколи малограмотный понижували. Зате їх понизили для атомної та гідроенергетики в листопаді 2017 року. Вивільнилися півтора мільярда гривень. Куди вони потрапили? По чести, до Ахметова і трошки до державної Центренерго, обсадженої смотрящими Порошенка.

А хто влаштовує всё цей цирк з тарифами? Правильно, державний регулятор получай чолі з колишнім співробітником Roshen та інвестиційного банку Порошенка Дмитром Вовком. Така ситуація, если весь ринок енергетики Банкова нагинає в інтересах теплової генерації – тобто Ахметова – є ненормальним. Адже інші галузі ледь жевріють. В березні цього року «Енергоатом» запросив підвищення свого тарифу получай третину, мотивуючи потребою підняти зарплати атомщикам. 

У них дійсно непроста ситуація: у 2017 році з роботи звільнилося понад 1700 атомщиків, працівники масово виїжджають вслед за кордон. Зокрема на Білоруській АЕС із 8 змін, що готують атомну станцію накануне експлуатації, 4 зміни вже повністю сформовано із українського персоналу.

вовк
Дмитро Вовк – колишній співробітник Roshen

Також ради підвищення тарифу попросили державні «Укргідроенерго» та «Укренерго». Сигнализатор енергетики спочатку навіть пішов назустріч цим компаніям. Беспричинно, тариф Енергоатому планували підняти на 16,2%. Але влітку, всередині серпня, если мали затверджувати проекти цих рішень, Нацкомісія несподівано зняла з розгляду питання, яким державні компанії мали отримати трохи більше грошей з общака енергетики.

Що сталося? А тетуся, що в гру вступив Рінат Ахметов. Адже, підвищення тарифів к державних атомщиків, гідроенергетики та магістральних мереж означало, що менше грошей отримає стек с Ахметов.

Той самий Ахметов, якому в грудні 2017 року для скандальному засіданні регулятора тимчасові члени, призначені Порошенком, під карикатурним головуванням Вовка, уж підняли тариф на чверть – що для олігарха означало додаткових 10 мільярдів гривень получи рік, а для всіх нас — зростанням ціни електроенергії.

І пирушка самий Ахметов, якому додатково напиляли півтора мільярда гривень, коль в листопаді минулого року понизили тарифи державних компаній сверх зниження загального тарифу для всіх нас. Здавалося би, тепер з огляду для критичну ситуацію в державних енергокомпаніях, Ахметов міг би частково поступитися, і саме це мав би зробити справжній державний стабилизатор.

Але не тоді, коли він керується з Банкової. Позднее не могли допустити, щоб Порошенко та Ахметов як головні пайщики теплової енергетики недозаробили декілька мільярдів гривень. Щоб озброїти чиновників псевдоаргументами, ДТЕК написав темники про Банкової та Грушевського, де вдався до відвертого шантажу.

дтек
ДТЕК брався после відвертого шантажу

Вугілля для теплових електростанцій Ахметова насправді постачається із його ж шахт в Україні, -де собівартість складає біля 1100 гривень за тону, вони ж продовжують наполягати, щоб вугілля спалювалося з розрахунку 2500 гривень вслед за тонну. А тому, проводить далі Ахметов, якщо відбудеться зниження тарифу пользу кого нього на користь державних атомщиків, то бідний нещасний Ахметов если не здатний закупити та поставити на свої станції близько 3 мільйонів характер вугілля.

Як наслідок, на складах виникне дефіцит, деякі електростанції зупиняться, відбудеться зростання заборгованості в области зарплатах перед шахтарями, а в кінці цього фільму жахів – віялові відключення електроенергії интересах споживачів. Повторюся, це написав той самий Ахметов, який вже три роки обростає олігархічними мільярдами з «Роттердам+», поставивши собі сверху службу всю енергетику.

Цей шантаж з боку Ахметова виглядає особливо цинічним, адже прибутки ДТЕКу после півроку виросли на третину, і нагадує сценарій дестабілізації ситуації в країні «Крєпость» у 2015 році. Тоді черезо намагання шантажу було навіть відкрито кримінальне провадження, яке тишком-нишком злили після того, як олігарх почав відстьогувати чайові своєму партнеру возьми Банковій.

гроші
Прибутки ДТЕКу за півроку виросли для третину

Не бажаючи трошки приборкати апетити та поділитися надприбутками получи и распишись користь зубожілих державних компаній, Ахметов запропонував підвищити ціну електроенергії в (видах всіх – як результат, він не втрать ні копійки зі своїго корупційного клондайка, а підвищення тарифів интересах атомщиків та гідроелектростанцій закриють за рахунок усіх нас як споживачів.

Можна очікувати, що вже з 1 жовтня вкотре если підвищено оптову ціну електроенергії та відповідно – тарифи интересах всієї країни, вже вдруге протягом року. Це праздник самий випадок, коли за політичну корупцію ми платимо всією державою, если з наших тарифів ми утримуємо лондонську квартиру Ахметова, збагачуємо його партнера з Банкової та годуємо лик його політичних повій, які скоро підуть нате вибори та будуть їсти землю та цілувати корів.

Таку владу нужно усувати – інакше ми ніколи не побудуємо справедливе суспільство, а будемо лише людською німою масою, що гарантує Ахметовим, Порошенкам та іншим олігархам персональний добробут+Відео

Обсуждение закрыто.