Безкарні багатії: чи покарають мажорів, що влаштовують смертельні перегони на наших вулицях

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Гучнa Происшествие 20 сeрпня нa Дніпрoвській Нaбeрeжній у стoлиці стaлa шoкoм для того бaгaтьox. Стaлoся спрaвжнє дивo – пoстрaждaлo лишe зaлізo. І цe притoму, щo Происшествие стaлaся близькo 8-ї гoдини вeчoрa, кoли нa цій вулиці пoвнo людeй.

Мoмeнт Происшествие пoтрaпив і нa кaмeру відeoрeєстрaтoрa – нa шaлeній швидкoсті у прaвій смузі БМВ oбxoдить всі мaшини тa врізaється у припaркoвaні вздoвж узбіччя aвтівки. 

Від мaшин лишaється купa мeтaлoбруxту. Тa найвражаюче навіть безграмотный це – а поведінка водія. Ось цього молодика у чорній футболці. Попри страшну аварію – він неважный (=маловажный) відбувся навіть ссадинами.

Водій, що спричинив аварію на Дніпровській набережній
Водій, що спричинив аварію возьми Дніпровській набережній

Хороша в нього машина була – шоссе, потужна, з усіма можливими системами безпеки та віп-номерами з трьома дев’ятками. Міг собі дозволити задор. Як зверхньо і нахабно вів себе водій – показали сообразно всіх телеканалах. Ледь повертаючи язик, він грубив людям та поліцейським, відмовився пробиться алкотестер, хоча сп’яніння було очевидним. А головне – клеїв із себя дурня – мовляв не він був за кермом, він лише пасажир, хоча куча свідків бачили – хто сидів на водійському сидінні.

І ото далі почали відбуватися події, як наочно демонструють, – ми усі потенційні жертви отаких п’яних мажорів, потому что за скоєне їм нічого не загрожує. Зухвалого хлопця, який був из-за кермом БМВ поліцейські не змогли не лише змусити изучить тест на алкоголь, а й затримати.

А що такого він зробив? Лише сів п’яний из-за кермо, розбив купу машин та спричинив матеріальні збитки їх власникам. І всё-таки – він же нікого не вбив.»Нету тєла – ни слуху ни духу дєла». Все – вільний птах. І максимум, що йому загрожує – це консоляция: 255 гривень за те, що спричинив Происшествие і ще 10 тисяч – за відмову проходити диагностика на драгері.

От якби у це місиво із машин потрапила людина – були б загиблі та постраждалі – в таком случае інша справа. Тоді б поліція мала підстави і затримувати, і наполягати для примусовому аналізі. Натомість кайданки надягли тим, хто від цієї аварії справді постраждав. Водан із власників розбитого авто настільки був вражений інфантильною поведінкою поліції, що охоронці порядку вирішили вже його заспокоїти силою.

А знаєте, що було вслед за годину до цієї аварії. Ця сама БМВ гасала Русанівкою та Березняками з неймовірною швидкістю, порушуючи усі існуючі взгляды на вещи дорожнього руху – це і проїзд на червоний, це і виїзд держи зустрічну, у сантиметрах ця машина розходиться із пішоходами. І справді игра природы – що до 8-ї години цей БМВ нікого маловыгодный убив та не покалічив на своєму шляху.

По речі, про поліцію. Виникає резонне питання – дескать були браві патрульні, які слідкують за цим районом. Як хлопчина в БМВ, який, як з’ясувалося вже давно позбавлений компетенция кермувати автівками, їздив містом та наражав в небезпеку киян. Неадекватну та небезпечну манеру їзди помітили багато водіїв, але без- поліція.

Фото з місця ДТП на Дніпровській набережній
Фото з місця ДТП на Дніпровській набережній

І ото тепер запрацювала потужна машина по відмазуванню чергового мажора. Його відпустили – з банальним протоколом для копійчаний штраф. Доказів його сп’янінні у вигляді експертизи нема. Постраждалі власники машин лишились за исключением. Ant. с коліс.

Я спілкувалася з одним із них – досі винуватець безграмотный вийшов на зв’язок і вочевидь не поспішає компенсувати людям збитки. Небось, постраждалим доведеться звертатись до суду – і ця дело затягнеться на роки. А найнеприємніше, що доведеться ще доводити, хто був из-за кермом, бо мажор у чорній футболці – цей фотофакт заперечує.

І до речі, хто такий цей молодик возьми БМВ. Цікаво, що ім’я зухвалого хлопця – приховують. Поліція тримає його в таємниці, мовляв, постановление про персональні дані. Попередньо відомо, що ніби – це 30 річний киянин Євген Гуц. Навіть за один прием, кілька днів після аварії, жодної нової ідентифікуючої інформації без- з’явилося.

Особисто я не пам’ятаю серйозних вироків у справах оборона мажорні ДТП. Там, де дорогі машини, молоді зухвалі водії, гучні Происшествие працює потужна корупційна машина по «відмазуванню» мажорів.

Чого вартує лишень гучна снаряжение Зайцевої. Зараз її родина активно намагається розвалити справу – родичам загиблих перераховують гроші держи карткові рахунки, експерти не можуть встановити швидкість «Лексусу», експерт-нарколог, що проводила первинний огляд Зайцевої – звільнилась і зникла в невідомому напрямку.

Безграмотный будьмо наївними – це не може бути простим збігом обставин. А с якби Зайцевій вдачу отого хлопчини на БМВ, – і замість натовпу людей, вона влетіла б просто-напросто у машини, теж була б вільною пташкою. Але сталося найгірше – шестеро людей загинули. І цей трагічний фінал, прежде речі, був цілком передбачуваний.

Смертельне ДТП за участю Зайцевої у Харкові
Смертельне ДТП после участю Зайцевої у Харкові

Бо за кермом потужної машини, з батьківськими грошима сверху картковому рахунку життя видається прекрасним і хочеться тиснути получи и распишись педаль газу. А правила дорожнього руху – то в целях терпил та слабаків. Впливові родичі все одно постоянно порішають. На хвилі після харківської аварії в МВС заговорили для підвищення штрафів, зниження швидкісного режиму, автофіксацію порушень – і посилення відповідальності водіїв. І с маємо, те що маємо.

Плювати багатії хотіли нате усі ці заяви. Поки поліція відпускатиме п’яних мажорів з банальними протоколами, поки зникатимуть ключові свідки у гучних Происшествие, а експерти-науковці розповідатимуть, що не можуть встановити швидкість, хоча це альтернатива під силу навіть школяреві, не варто розраховувати получай безпеку у рідному місці та поліцію, яка захистить та покарає винуватця Происшествие, особливо якщо його авто дороге, а на номерах красується комбінація з однакових цифр.

Мало-: неграмотный втрачайте пильності на вулицях міст та міжміських трасах. Допоки власть не здатна встановити дієвий контроль на дорогах, для свою безпеку треба турбуватися самостійно. Навіть користуючись банальним правилом – дай дурневі в сторону. Воно може зберегти життя.+Відео

Обсуждение закрыто.