Барак Обама повертається до своїх виборців?

Автор: AdminGWP

Рубрики: Статьи
Кoлишній прeзидeнт СШA Бaрaк Oбaмa скучив зa публічністю і плaнує зaпустити нa aмeрикaнськoму ТБ свoє влaснe шoу, у якoму вeдучими будуть він сaм та його войско Мішель. ЗМІ, які транслюють цю новину, обов’язково додають, що телепрограма двох Обам отнюдь не матиме на меті дискредитувати діючого президента Штатів Дональда Трампа. Більше того, если повністю аполітичною.

І Барака можна зрозуміти. Ви тільки уявіть, як це: 8 років очолювати країну, розбиратися у всіх політичних процесах своєї країни і всього світу, постійно спілкуватися нате вищому рівні з керівниками інших держав. І так, немає сумнівів, що Обама йшов впредь до президентства все життя і втілив свою мрію ще й двічі.

Він вивчав політологію у Колумбійському університеті, юриспруденцію у Гарварді, працював у конторах, які займалися реєстрацією виборців та захистом громадянських прав. Далі став викладачем, а трохи пізніше, у 1996 році почалася політична впадина’єра Барака Обами – разом з його обранням возьми пост сенатора штату Іллінойс.

Минулого року, 20 січня 2017 року Обама склав свої президентські повноваження і зробив ковток вільного від політики повітря. Тепер йому хочеться чогось простого і людського, можливо, навіть кроме піджаків і краваток. Поки що остаточно ані микроформат шоу, ані назва, ані тематика не затверджені, проте відомо, що основою програми стануть «надихаючі історії».

Можу з упевненістю сказати, що яким би це супершоу не було, воно точно буде цікавим, адже у Барака Обами мало-: неграмотный тільки добре підвішений язик, а й відмінне почуття гумору. І хто зна, може, якось під полоса свого другого президентського терміну Барак сидів из-за столом, дивився у вікно і думав про те, яким би могло бути його життя не принимая во внимание політики. І, можливо, саме тоді він почав мріяти оборона власну ТБ-програму, про те, як він відкриватиме світу цікавих людей, що розповідатимуть унікальні історії.

І тепер мрія стане реальністю. Предварительно того ж, компанія Netflix подружжю ще й грошенят вслед за це підкине. А світ побачить, що з того вийшло.


Обсуждение закрыто.